Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenia na życie – opinie na forum » ubezpieczenia na życie nationale nederlanden opinie

Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden opinie

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #42422
  admin
  Opiekun forum
  Up
  0
  Down
  ::

  Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden opinie – to temat wątku.

  Opinie na forum o ubezpieczeniu na życie Nationale Nederlanden

  Ubezpieczenie na życie – Nationale Nederlanden opinie na forumW tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach na życie Nationale Nederlanden.

  Jeżeli posiadasz polisę na życie Nationale Nederlanden, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie od Nationale Nederlanden i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  Nationale-Nederlanden – grup ubezpieczeniowa z siedzibą w Holandii.

  Przedsiębiorstwo powstało pod koniec roku 1962 z połączenia Assurantie Maatschappij tegen Brandschade De Nederlanden van 1845 (firma specjalizująca się w ubezpieczaniach od skutków pożarów) oraz Nationale Levensverzekerings Bank (banku ubezpieczeń na życie). Przedsiębiorstwo działało spójnie aż do nadejścia kryzysu na rynku ubezpieczeń pod koniec lat 80. XX wieku. W 1991 roku Nationale-Nederlanden połączyło się z Postbank aby razem stworzyć ING Group. Wówczas do swojego wachlarzu usług przedsiębiorstwo dodało możliwość wzięcia kredytów hipotecznych.

  Obecnie Nationale-Nederlanden posiada swoje kwatery główne w Hadze, a także w Rotterdamie. Budynek siedziby przedsiębiorstwa w Rotterdamie był najwyższym budynkiem w całej Holandii do 2009 roku. Oprócz dwóch siedzib w powyższych miastach przedsiębiorstwo nie posiada oficjalnych przedstawicielstw na terenie reszty kraju, a pracownicy Nationale-Nederlanden działają niezależnie.

  Nationale-Nederlanden jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Holandii w piłce nożnej.

  Zobacz też: Porównanie ubezpieczeń na życie na YouTube

   

  #43068
  Marcin Kowalik
  Uczestnik
  Up
  0
  Down
  ::

  Towarzystwo Ubezpieczeniowe Nationale Nederlanden i ubezpieczenie na życie od Nationale Nederlanden to tematy o których opinie są często wyszukiwane przez klientów zainteresowanych polisą na życie.
  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach Nationale Nederlanden. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń Nationale Nederlanden.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach Nationale Nederlanden – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

  A tutaj znajdziesz bardzo ciekawe porównanie ubezpieczeń na życie oraz opinie na forum o ubezpieczeniach na życie.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 2 months temu przez admin.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 2 months temu przez Marcin Kowalik.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Review Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden opinie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.