Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Metlife na Życie

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425. Nagraj od razu po sygnale. Oddzwonimy.

Metlife na Życie

W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie Metlife Metlife na Życie. To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o Metlife na Życie.

Ubezpieczenie na życie METLIFE NA ŻYCIE

Porównanie ubezpieczeń na życie: METLIFE NA ŻYCIE

Tabela porównująca plusy i minusy ubezpieczeń na życie: METLIFE NA ŻYCIE

Plusy ubezpieczenia na życie METLIFE NA ŻYCIEMinusy ubezpieczenia na życie METLIFE NA ŻYCIE
+ Możliwość dobrania dodatkowej, malejącej sumy ubezpieczenia np. jako zabezpieczenie kredytu – Ochrona nie dłużej niż przez 30 lat
+ Dodatkowa renta wypłacana przez 10 lat w przypadku wystąpienia ciężkiego inwalidztwa – Minimalna suma ubezpieczenia na poziomie 50.000 zł
– Brak możliwości rozszerzenia zakresu o inwalidztwo dla osób, pracujących w służbach mundurowych
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Dla kogo ubezpieczenie na życie Metlife Na Życie?

Ubezpieczenie odpowiednie dla osób, którym nie zależy na czasie ochrony dłuższym niż 30 lat. Niekoniecznie natomiast dedykowane singlom czy też po prostu osobom, dla których najistotniejsze jest zabezpieczenie się przed zdarzeniami innymi niż śmierć.

Ubezpieczenie na życie Metlife Na Życie – opinie

Jeżeli szukasz opinii na forach internetowych na temat ubezpieczenia na życie Metlife na Życie – to sprawdź ten wątek na forum: Ubezpieczenie na życie Metlife – opinie

Średnia Ocena: 5.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
1
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Szymek
Marcin Kowalik

ubezpieczenie na życie metlife

Wykupiłem to ubezpieczenie na życie od metlife. Oby było dobrze. Wszystko poszło gładko… agent ubezpieczeniowy mi pomógł.

6 miesięcy temu

Review Metlife na Życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.