Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ubezpieczenie Metlife na Życie

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Metlife na Życie

Metlife na Życie. W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie od Metlife.

To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o tym ubezpieczeniu na życie od Metlife.
Metlife na Życie

Ubezpieczenie na życie od Metlife

Porównanie ubezpieczeń na życie: METLIFE NA ŻYCIE

Tabela porównująca plusy i minusy ubezpieczeń na życie: METLIFE NA ŻYCIE

Plusy ubezpieczenia na życie “Na życie” Minusy ubezpieczenia na życie “Na życie”
+ Możliwość dobrania dodatkowej, malejącej sumy ubezpieczenia np. jako zabezpieczenie kredytu – Ochrona nie dłużej niż przez 30 lat
+ Dodatkowa renta wypłacana przez 10 lat w przypadku wystąpienia ciężkiego inwalidztwa – Minimalna suma ubezpieczenia na poziomie 50.000 zł
– Brak możliwości rozszerzenia zakresu o inwalidztwo dla osób, pracujących w służbach mundurowych
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Dla kogo ubezpieczenie na życie Metlife “Na Życie”?

Ubezpieczenie odpowiednie dla osób, którym nie zależy na czasie ochrony dłuższym niż 30 lat. Niekoniecznie natomiast dedykowane singlom czy też po prostu osobom, dla których najistotniejsze jest zabezpieczenie się przed zdarzeniami innymi niż śmierć.

Ubezpieczenie na życie od Metlife – opinie

Jeżeli szukasz opinii na forach internetowych na temat ubezpieczenia na życie od Metlife – to sprawdź ten wątek na forum: Ubezpieczenie na życie Metlife – opinie

Posłuchaj podcastu na ten temat.

Więcej o firmie Metlife (źródło):

W Polsce MetLife było obecne od 1990 r. W skład grupy wchodziły: towarzystwo ubezpieczeniowe MetLife TUnŻiR S.A., towarzystwo emerytalne MetLife PTE S.A.oraz towarzystwo funduszy inwestycyjnych MetLife TFI S.A. i MetLife Services sp. z o.o. (wtedy pod nazwą Amplico Life).[3] MetLife było pierwszym towarzystwem ubezpieczeń na życie i reasekuracji z udziałem kapitału zagranicznego, które pojawiło się na polskim rynku ubezpieczeń.

W 2022 r. spółki MetLife w Polsce zmieniły właściciela i należą teraz do Grupy NN, międzynarodowej grupy finansowej, która funkcjonuje od 177 lat. Obecnie działa w Europie i Japonii. W Polsce Grupa NN jest właścicielem marki Nationale-Nederlanden.

Od 1 sierpnia 2022 r. spółki MetLife w Polsce działają pod wspólnym logo Nationale-Nederlanden i nowymi nazwami:

  • MetLife TUnŻiR S.A. jako NNLife TUnŻiR S.A.
  • MetLife TFI S.A. jako Nationale-Nederlanden TFI S.A.
  • MetLife Services sp. z o.o. jako Nationale-Nederlanden Services sp. z o.o.

Spółka MetLife PTE S.A. działa jeszcze pod dotychczasową nazwą i logo.

Średnia Ocena: 5.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
1
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Szymek
Marcin Kowalik

ubezpieczenie na życie metlife

Wykupiłem to ubezpieczenie na życie od metlife. Oby było dobrze. Wszystko poszło gładko… agent ubezpieczeniowy mi pomógł.

3 lata temu

Review Metlife na Życie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.