Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenie w Niemczech » Ubezpieczenie dla kierowcy zawodowego w Niemczech – opinie

Ubezpieczenie dla kierowcy zawodowego w Niemczech – opinie

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #43812
  admin
  Opiekun forum

  Opinie na forum o ubezpieczeniu dla kierowcy zawodowego w Niemczech

  Często Polacy pracujący w Niemczech w zawodach fizycznych jak budowlanka, kierowcy ciężarówki, pracownicy magazynu czy logistyki szukają ubezpieczenia wypadkowego NW.

  Jeżeli posiadasz ubezpieczenie dla kierowcy zawodowego w Niemczech, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem dla kierowcy zawodowego i mieszkasz i pracujesz w Niemczech, chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o polisach ubezpieczeniowych dla kierowców zawodowych w Niemczech.

  Sprawdź też:
  Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy
  Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy – opinie
  Ubezpieczenie od utraty dochodu dla kierowców zawodowych

   

   

  • This topic was modified 2 lata, 8 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 6 miesięcy temu by admin.
  #43815
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Polacy którzy pracują w Niemczech na budowie, czy też jako kierowcy zawodowi co raz częściej sięgają na fora internetowe po opinie o ubezpieczeniach.
  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach w Niemczech. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń wypadkowych NNW właśnie dla pracujących w Niemczech.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach dla Polaków w Niemczech – kliknij tutaj i zamów bezpłatnie kontakt z agentem. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Agent pomoże wybrać o ubezpieczenie wypadkowego NW z dożywotnią miesięczną rentą. Ubezpieczenie zapewnia dochód miesięczny (plus jednorazowa wypłatę i dodatki) w razie uszczerbku na zdrowiu (już od 35%).

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym.

  Tutaj znajdziesz bardzo ciekawy ranking ubezpieczeń na życie.
  Sprawdź też: Ubezpieczenie na życie w UK

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.