Ubezpieczenia » Ubezpieczenia w UK » Co to jest Critical Illness Cover

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Co to jest Critical Illness Cover

Ubezpieczenie Critical Illness Cover to ubezpieczenie często wybierane przez Polaków mieszkających w UK. Critical Illness Cover to ubezpieczenie które płaci jednorazową ustaloną kwotę odszkodowania.

Wypełnij formularz kontaktowy aby poznać ofertę od agenta ubezpieczeniowego na ubezpieczenia w UK

Ubezpieczenie chorobowe w UK

Ubezpieczenie chorobowe w UK (Chritical Illness Cover) jest obowiązkowe w Wielkiej Brytanii. Dobrze jest je mieć. W przypadku choroby czy niezdolności do pracy, dzięki ubezpieczeniu chorobowemu w UK (Critical Illness Cover) nie zostaniesz bez środków do życia.

Polacy i Co to jest Critical Illness Cover

Ubezpieczyciel wypłaca wtedy takie świadczenia w wysokości Twoich średnich dochodów z ostatnich miesięcy.
To dla wielu Polaków mieszkających w UK duże poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Ubezpieczenie Critical Illness Cover oraz ubezpieczenie na życie w UK to ubezpieczenia często wybierane przez rodaków na wyspach.

Definicja Critical Illness Cover według Aviva:

Jest to polisa ubezpieczeniowa, która pomaga chronić Cię, jeśli poważnie zachorujesz w okresie obowiązywania polisy. Wypłaci ryczałtową kwotę wolną od podatku, którą możesz wykorzystać w dowolny sposób – niezależnie od tego, czy ma to pomóc w pokryciu kosztów związanych ze zdrowiem, miesięcznych wydatków lub utraconych dochodów, gdy poczujesz się lepiej.

Twoja polisa może również pomóc w natychmiastowym przejęciu większej kontroli nad swoim zdrowiem i samopoczuciem. Dzięki Aviva DigiCare+, naszej aplikacji na smartfony opartej na Square Health, możesz uzyskać dostęp do corocznych kontroli stanu zdrowia, zniżek na członkostwo na siłowni i fitness w domu, porad dotyczących odżywiania, porad dotyczących zdrowia psychicznego i nie tylko.

Masz więc narzędzia i usługi, których potrzebujesz, aby cieszyć się życiem. Należy pamiętać, że korzyści z DigiCare+ nie stanowią części ubezpieczenia i mogą zostać zmienione lub usunięte w przyszłości.

Co to jest Critical Illness Cover

Obejrzyj video o ubezpieczeniu na życie w UK.

Sprawdź pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Zobacz też więcej informacji o ubezpieczeniach w Anglii tutaj.

Review Co to jest Critical Illness Cover.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.