Ubezpieczenia » Ubezpieczenia w UK » Co to jest Critical Illness Cover

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425. Nagraj od razu po sygnale. Oddzwonimy.

Co to jest Critical Illness Cover

Ubezpieczenie Critical Illness Cover to ubezpieczenie często wybierane przez Polaków mieszkających w UK. Critical Illness Cover to ubezpieczenie które płaci jednorazową ustaloną kwotę odszkodowania.

Ubezpieczenie chorobowe w UK (Chritical Illness Cover) jest obowiązkowe w Wielkiej Brytanii. Dobrze jest je mieć. W przypadku choroby czy niezdolności do pracy, dzięki ubezpieczeniu chorobowemu w UK (Critical Illness Cover) nie zostaniesz bez środków do życia.

Ubezpieczyciel wypłaca wtedy takie świadczenia w wysokości Twoich średnich dochodów z ostatnich miesięcy.
To dla wielu Polaków mieszkających w UK duże poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Co to jest Critical Illness Cover

Obejrzyj video o ubezpieczeniu na życie w UK.

Sprawdź pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Review Co to jest Critical Illness Cover.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.