Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Polisa na życie w UK

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Polisa na życie w UK

Polisa na życie w UK. O tym będzie ten wpis. Dziś poznasz historię dwojga Polaków, jaką poznałem dzięki zaprzyjaźnionemu agentowi który pomaga Polakom w UK wybrać ubezpieczenie na życie.

To historia o tym jak polisa na życie w UK pomogła parze Polaków w zabezpieczeniu swojej przyszłości finansowej.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia w UK
Polisa na życie w UK

Polisa na życie w UK 

Z tej historii dowiesz się między innymi kto z Polaków kupuje ubezpieczenie na życie w UK. Dowiesz się też dlaczego Polacy decydują się na ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii, Poznasz też wysokość odszkodowania w przypadku ubezpieczenia na wypadek śmierci dla Polaka w UK. Ten tekst odpowie też na najczęściej zadawane pytanie, czyli „ile kosztuje polisa na życie”. Jest to więc temat zbliżony do zagadnienia cennika ubezpieczeń na życie.

Historia ta dotyczy pary Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii – Natalia i Michał. Każde z nich ma ponad 30 lat. Nie mają dzieci.  Oboje nie pracują. 

Michał, Polak mieszkający w UK ma pewien stopień niepełnosprawności. Jego życiowa partnerka – Natalia, jest też zarazem jego opiekunką.

4 lata temu Michał został potrącony przez kierowcę który rozmawiał przez telefon. Michał nie miał wtedy niestety żadnego ubezpieczenia. Wszystkie koszty leczenia, dojazdów lub prowadzenia domu spadły na Natalię.

Parze Polaków w UK było na początku bardzo ciężko. Jednak po jakimś czasie udało im się otrzymać finansową pomoc od Państwa. Otrzymali też mieszkanie socjalne w UK.

Ubezpieczenie a koszty pogrzebu w UK

Polacy spotkali się z polskim agentem ubezpieczeniowym w UK, gdy dowiedzieli się że gdyby jedno z nich zmarło, drugie nie dostałoby nic od Państwa na pokrycie kosztów pogrzebu.

Bez ubezpieczenia, Polacy w Wielkiej Brytanii musieli by się prawdopodobnie zapożyczyć u znajomych lub u rodziny. Para Polaków nie miała też dobrej zdolności kredytowej. 

Wysokość odszkodowania w ubezpieczeniu na wypadek śmierci dla Polaka w UK

Polacy w UK kupili ubezpieczenie na wypadek śmierci. Wybrali polisę na wysokość po 100 000 funtów na osobę. 

Ile kosztuje polisa na życie w UK?

Polisa na życie dla Polaka w UK kosztuje Michała 14 funtów miesięcznie.

Natalia płaci 16 funtów miesięcznie. Koszt jej składki ubezpieczenia na życie bierze się stąd, że jest osobą palącą.

Do kiedy działa ubezpieczenie na życie w UK?

Ubezpieczenie na życie będzie działało aż każdy z pary wspomnianych Polaków w Wielkiej Brytanii osiągnie wiek emerytalny. 

Polacy w UK zdecydowali się na ubezpieczenie na życie przewyższające potencjalne koszty pogrzebu. Uznali, że po śmierci jednego z nich, ta druga osoba jeszcze uzyska dodatkowe środki na dalsze życie. 

Czy polisa wypłaci?

Pytanie jakie często jest stawiane przez Polaków ubezpieczających się na życie w Anglii to „Czy ubezpieczenie wypłaci? Nie chcemy płacić za ubezpieczenie które może nie wypłacić.”

Agent ubezpieczeniowy pomagający wybrać ubezpieczenie na życie dla Polaków w UK odpowiada:

Jeżeli chcemy mieć pewność że Wasze polisy wypłacą, podczas wypełniania kwestionariusza medycznego musicie odpowiadać zgodnie z prawdą na zadane pytania. Pytania dotyczą między innymi Waszej przeszłości chorobowej, Waszego stylu życia, hobby, przebyte choroby Waszych rodziców lub rodzeństwa.

Kolejne pytanie od pary Polaków szukających ubezpieczenia na życie w UK:

„Czy jeśli nie dodamy jakiejś informacji bo po prostu zwyczajnie zapomnimy że coś takiego dotyczyło nas lub naszej najbliższej rodziny, to czy będą konsekwencje?”

Doradca od ubezpieczeń na życie dla Polaków w Wielkiej Brytanii odpowiada:

Gdy polisa wystartuje, firma ubezpieczeniowa wyśle do Was kopie pytań i Waszych odpowiedzi na nie. Należy na spokojnie jeszcze raz przeczytać wszystko i sprawdzić czy na pewno dobrze na te pytania odpowiedzieliście.

Gdyby coś wymagało korekty, najlepiej skontaktować się z Waszym agentem ubezpieczeniowym lub bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.


Aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie w UK wejdź na ubezpieczeniapoludzku.pl/formularz

Polisa na życie w UK

Sprawdź pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Zobacz: Video ubezpieczenie na życie UK

Średnia Ocena: 5.0 z 5 (2 ocen)
5 gwiazd
2
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Szymon39
Marcin Kowalik

Dobra polisa na życie w UK

Mi pomógł agent ubezpieczeniowy z polisą na życie w Wielkiej Brytanii.
Trochę było wyliczeń, ale jestem zabezpieczony i śpię spokojnie….

3 lata temu
Szymon39
Marcin Kowalik

Dobra polisa na życie w UK

Mi pomógł agent ubezpieczeniowy z polisą na życie w Wielkiej Brytanii.
Trochę było wyliczeń, ale jestem zabezpieczony i śpię spokojnie….

3 lata temu

Review Polisa na życie w UK.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.