Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife i Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance gratis

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife i Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance gratis

Sezon narciarski i zbliżające się ferie to znakomita okazja, żeby pomyśleć
o ubezpieczeniu, które nie tylko zapewni komfort podczas wypoczynku,
ale zagwarantuje kompleksową ochronę na dłużej. Dlatego warto skorzystać
z promocji MetLife „Aktywna zima” na ubezpieczenie dodatkowe „Ochrona
na Wszelki Wypadek”. Klienci, którzy od 10 stycznia do 28 lutego 2019 zdecydują
się na to ubezpieczenie otrzymają bezpłatnie „Pakiet Rehabilitacyjny Assistance”.

Wsparcie finansowe po wypadku

„Ochrona na Wszelki Wypadek” zapewnia wsparcie finansowe w przypadku trwałego uszkodzenia ciała wskutek wypadku. Świadczenie wypłacane jest jednorazowo już od 1% trwałego inwalidztwa oraz dodatkowo co miesiąc przez 10 lat w przypadku poważnego, minimum 50%, trwałego inwalidztwa. Ochroną może zostać objęty ubezpieczony lub współubezpieczony.

Pomoc w powrocie do zdrowia i odzyskaniu sprawności

W szybszym powrocie do zdrowia pomoże gratisowy „Pakiet Rehabilitacyjny Assistance”. Szeroki zakres usług, do 5000 tys. zł, obejmuje nie tylko samą rehabilitację, ale również inne usługi pomocne w szybszym powrocie do zdrowia, takie jak konsultacje lekarzy specjalistów, dostarczenie oraz zakup lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego, transport medyczny oraz infolinię medyczną.

Dopasowana ochrona

– Naszym celem jest kompleksowa ochrona klienta. Niezależnie od tego, czy zostajemy
w domu, czy planujemy wyjazd na narty nieocenionym wsparciem będzie dobrze dopasowane ubezpieczenie. „Ochrona na Wszelki Wypadek” to rozwiązanie, które zapewnia nieprzerwaną ochronę w przypadku następstw wypadków podczas wyjazdów i na co dzień. Niezwykle istotne jest, żeby nasz klient od razu po zdarzeniu, najszybciej jak to możliwe, rozpoczął rehabilitację, która pomoże mu w powrocie do zdrowia i sprawności. Dzięki naszej promocyjnej ofercie będzie mógł to zrobić bezpłatnie i szybko, dokładnie tak, jak tego potrzebuje

– powiedziała Bożena Trzaska, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów Ochronnych w MetLife.

Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife i Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance gratis

Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife i Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance gratis

Ubezpieczenie „Ochrona na Wszelki Wypadek” dostępne jest jako umowa dodatkowa do jednej z trzech umów podstawowych. Umowy te są dostosowane do osób o różnych oczekiwaniach i potrzebach, będących na różnych etapach życia:

MetLife Gwarantowana Ochrona

• „MetLife Gwarantowana Ochrona” – indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, które umożliwia gromadzenie kapitału oraz zapewnia wypłatę z góry ustalonej, zagwarantowanej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia.

MetLife na Życie

• „MetLife na Życie” – terminowe ubezpieczenie na życie, które, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia m.in. środki finansowe na walkę z nowotworem, wsparcie w razie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, zabezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego, czy wzajemne ubezpieczenie wspólników w firmie.

Gwarantowana Emerytura +

• „Gwarantowana Emerytura +” – ubezpieczenie rentowe, które zapewnia wypłatę miesięcznych świadczeń w określonej wysokości, po zakończeniu okresu opłacania składek, a także ochronę zdrowia i życia osoby ubezpieczonej.

Review Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife i Pakietem Rehabilitacyjnym Assistance gratis.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.