Ubezpieczenia » Raporty » W których miastach Polacy chętniej ubezpieczają się od utraty dochodu [raport]

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

W których miastach Polacy chętniej ubezpieczają się od utraty dochodu [raport]

Chcieliśmy sprawdzić – w których miastach Polacy chętniej ubezpieczają się od utraty dochodu.

Utrata dochodu a ubezpieczenie

W których miastach Polacy chętniej ubezpieczają się od utraty dochodu [raport]

Ubezpieczenie od utraty dochodu zyskuje w świadomości Polaków coraz ważniejsze miejsce. Tego typu ubezpieczenie pozwala zabezpieczyć się na kilka miesięcy, od negatywnych finansowych konsekwencji niezdolności do wykonywania zawodu.

W których miastach jest największe zainteresowanie ubezpieczeniem

Zwolnienie L4 w wyniku wypadku czy choroby może z dnia na dzień spowodować brak dochodu.

W tym raporcie pokazujemy wyniki naszego badania. Sprawdziliśmy w nim które miasta przodują w zainteresowaniu ubezpieczeniem od utraty dochodu.

Zbadaliśmy to, ponieważ w serwisie ubezpieczeniapoludzku.pl pomagamy klientom, łącząc ich z doświadczonymi doradcami ubezpieczeniowymi. Mamy więc sporo doświadczeń z rozmów z klientami.

Pruszków na pierwszym miejscu

Pobierz cały raport z wnioskami

Przeczytaj o metodologii badania jak zebraliśmy dane i poznaj wnioski, dlaczego prawdopodobnie Pruszków jest na pierwszym miejscu zestawienia.

Powered By EmbedPress

Zobacz też:

Review W których miastach Polacy chętniej ubezpieczają się od utraty dochodu [raport].

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.