Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Roger Hodgkiss z Generali Menedżerem Roku 2021

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Roger Hodgkiss z Generali Menedżerem Roku 2021

Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu spółek Generali Polska, został wyróżniony przez magazyn Home&Market tytułem Menedżera Roku 2021. Miesięcznik docenił 25 czołowych polskich menedżerów, w tym prezesów banków i firm ubezpieczeniowych.

Roger Hodgkiss, został doceniony przez redakcję „za tworzenie organizacji, która odgrywa aktywną i kluczową rolę na rynku ubezpieczeń, by dzięki ubezpieczeniom jakość życia ludzi ulegała znaczącej poprawie.”

Rodger Hodgkiss

W Generali chcemy być dla naszych klientów partnerem na całe życie. Cieszę się, że zostało to dostrzeżone oraz docenione przez redakcję Home&Market. To nagroda dla całego zespołu Generali. Dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie i ciężką pracę w tych wyjątkowych warunkach. W realizacji naszej misji kluczową rolę odgrywają także nasi agenci i partnerzy. Jestem im wdzięczny, że codziennie wspierają klientów i dbają o ich majątek oraz przyszłość  – podkreśla Roger Hodgkiss, p.o. Prezesa Zarządu Generali Polska.

Menedżer Roku to projekt, który na łamach Home&Market ukazuje się od lat. Tytułem tym nagradzani są szefowie firm, którzy według redakcji „wykazują się umiejętnością szybkiego reagowania na zmieniającą się rzeczywistość”. Redakcja podkreśla, że szczególnie istotne było to w ostatnim roku, w którym szefowie firm mierzyli się z koniecznością zmiany systemu pracy, integrowania rozproszonych zespołów i z potrzebą utrzymania wyniki zarządzanych firm mimo pandemii. „Osoby, które znalazły się na naszej liście, sprostały tym wyzwaniom i mogą służyć przykładem innym.” – czytamy w artykule.

Review Roger Hodgkiss z Generali Menedżerem Roku 2021.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.