Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » Okręgowe Izby Lekarskie - ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Okręgowe Izby Lekarskie ubezpieczenia

Okręgowe Izby Lekarskie na swoich stronach internetowych często wspominają o potrzebie ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy.

Okręgowe Izby Lekarskie ubezpieczenia

O ile nie rekomendują wprost konkretnych rozwiązań czy firm, to na stronach internetowych Okręgowych Izb Lekarskich można znaleźć informacje i oferty konkretnych towarzystw ubezpieczeniowych i ubezpieczeń od utraty dochodu dla lekarzy.

Poniżej przedstawiamy zestawienie tych informacji.

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy w Szczecinie

Na stronie Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie, znajdziemy informacje o ubezpieczeniach od utraty dochodu. Są tam opisywane produkty ubezpieczeniowe od firm Inter Polska SA, PZU, Lloyds.

OIL Szczecin Ubezpieczenia

Na stronie OIL Szczecin czytamy:

Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska, OIL w Szczecinie publikuje oferty ubezpieczeń na wypadek utraty dochodu dla lekarzy i lekarzy dentystów. Jest to szczególnie ważne w tak trudnym czasie w jakim znaleźli się lekarze i lekarze dentyści.
Informujemy, że OIL w Szczecinie jedynie publikuje nadesłane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe do Izby oferty dedykowane lekarzom i lekarzom dentystom. Jeżeli są Państwo zainteresowani którąś z poniżej zamieszczonych ofert prosimy o bezpośredni kontakt z TU.
Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie o Ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie

Na stronie internetowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie mamy informacje bardziej o składkach OC lekarskiego od PZU.

Natomiast w ramach specjalnego pakietu ubezpieczeń dobrowolnych lekarze mogą się zdecydować na ubezpieczenie od utraty dochodu przez lekarza.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy w Warszawie

OIL Warszawa Ubezpieczenia

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie o Ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy

OIL Kraków ubezpieczenia

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie na swojej stronie internetowej pisze o Programie Hipokrates 2, o Programie Ubezpieczeniowym dla Stażystów, oraz o Inter – Partner dla medycyny.


OIL Gdańsk ubezpieczenia
OIL Sopot ubezpieczenia
OIL Warszawa ubezpieczenia
OIL Poznań ubezpieczenia
OIL Katowice ubezpieczenia
OIL Łódź ubezpieczenia
OIL Lublin ubezpieczenia
OIL Rzeszów ubezpieczenia
OIL Wrocław ubezpieczenia

Sprawdź też pozostałe teksty na temat ubezpieczeń dla lekarzy:

Review Okręgowe Izby Lekarskie ubezpieczenia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.