Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenia na życie – opinie na forum » Ubezpieczenia na życie Metlife - opinie na forum

Ubezpieczenie na życie Metlife – opinie na forum

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #42970
  admin
  Opiekun forum

  Ubezpieczenie na życie Metlife – opinie na forum

  Ubezpieczenie na życie Metlife - opinie na forumW tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Metlife na życie.

  Jeżeli posiadasz polisę na życie Metlife, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie od Metlife i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  #42976
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Metlife i jej ubezpieczenie na życie to Towarzystwo Ubezpieczeniowe o którym opinie są często wyszukiwane przez klientów zainteresowanych polisą na życie.
  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach Metlife (Metlife na Życie). Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń Metlife.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach Metlife – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

  A tutaj znajdziesz bardzo ciekawe porównanie ubezpieczeń na życie.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez admin.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez Marcin Kowalik.
Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

1 comment

 1. Nie polecam tej firmy. Totalna porażka. Ubezpieczenie plus inwestycja w przyszłość na 15 lat, wpłaty po 265 zł miesięcznie, z tego 90 zł ubezpieczenie na życie a 175 zł lokowane. Przy odkładaniu do banku po 15 tu lqtqch wkład wynosi 31 500 zł nie licząc rewaloryzacji i odsetek, w MetLife po 15 tu latach ma być wypłacone 30 000 zł. A gdzie rewaloryzacja itd. Operują pieniędzmi naszymi, a na koniec okazuje się że trzeba tą kwotę wykupić. Z informacji uzyskanych od klientów którzy zakończyli 15 to czy 20 to letni okres opłacania na lepszą przyszłość, okazało się że nie odzyskali nawet tego co wpłacili, nie mówiąc już o inflacji, rewaloryzacji itd. Ja po 20 ratach wpłat 3500 zł, zrezygnowałem, oddali mi 814 zł. Resztę pobrali za to że muszą męczyć się z moimi pieniędzmi. Dla mnie to oszustwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.