Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Komu pomagam zwykle w zakupie ubezpieczenia od utraty dochodu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Komu pomagam zwykle w zakupie ubezpieczenia od utraty dochodu

W tym tekście opisuję komu pomagam zwykle w zakupie ubezpieczenia od utraty dochodu (więcej o tym ubezpieczeniu przeczytasz tutaj). Czyli dowiesz się kto od nas zwykle kupuje ubezpieczenie od utraty dochodu.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Jak wygląda proces? Jak pomagam klientom ubezpieczeniowym? Najpierw klient zwykle wypełnia formularz kontaktowy. Następnie automatycznie, klientowi wysyłam kontakt do zaufanego, sprawdzonego przeze mnie doradcy ubezpieczeniowego. Równolegle doradcy ubezpieczeniowemu również wysyłam kontakt do klienta.

Patrzę na to z perspektywy kilku lat. Od kilku lat bowiem łączę klientów ubezpieczeniowych szukających ubezpieczeń od utraty dochodu z agentami ubezpieczeniowymi.

Przez tych kilka lat, zgłosiło się do mnie już kilkuset klientów. Wśród nich, znaleźli się tacy, którym pomogłem w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu.

Pracownicy Ochrony Zdrowia

Pomagam między innymi ogólnie – pracownikom ochrony zdrowia. To duża grupa, a w niej – lekarze, anestezjolodzy, ratownicy medyczni, anestezjolog, psychoterapeuta, pielęgniarki, ratownik medyczny, dyrektor szpitala, chirurg, kardiolog, fizjoterapeuta. Oni bardzo decydują się na ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy. Ta grupa często szuka alternatywy do ubezpieczenia chorobowego od ZUS.

Menadżerowie

Dyrektorzy, dyrektorzy generalni, menadżerowie, członkowie zarządu często dośc dobrze zarabiają i obawiają się konsekwencji finansowych swojej niezdolności do pracy. Takim klientom również ostatnio często pomagam w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu. Łączę ich z zaufanym doradcą ubezpieczeniowym.

Branża IT

Kolejna olbrzymia grupa klientów którym pomagam w wyborze ubezpieczenia lub kontakcie z agentem ubezpieczeniowym, to pracownicy branży IT. Wśród moich klientów są informatycy, programiści, administratorzy IT, konsultanci IT, frontend developerzy, dyrektorzy IT, menadżerowie, ale i też Project Managerowie i Product Managerowie.

Komu pomagam zwykle w zakupie ubezpieczenia od utraty dochodu

Sprawdź też podcast Ubezpieczenia po ludzku.

Review Komu pomagam zwykle w zakupie ubezpieczenia od utraty dochodu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.