Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Gdzie ubezpieczyć dom

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Gdzie ubezpieczyć dom

Obejrzyj lub posłuchaj jak agentka ubezpieczeniowa Ewelina Kałużna odpowiada na pytanie “gdzie ubezpieczyć dom” i pozostałe pytania związane z ubezpieczeniem domu lub mieszkania.

Posłuchaj tego materiału gdzie ubezpieczyć dom również jako podcast.

Dowiesz się: Opinia agentki ubezpieczeniowej, Gdzie ubezpieczyć dom, Ubezpieczenie domu lub mieszkania w banku, OC w życiu prywatnym, Ubezpieczenie domu lub mieszkania i pytania na forum, Ubezpieczenie domu: opinie, Gdzie ubezpieczyć dom: forum, Ubezpieczenie domu: kalkulator, Ile kosztuje ubezpieczenie domu, Jak ubezpieczyć dom, Ubezpieczenie domu u agenta ubezpieczeniowego, Ubezpieczenie domu a Assistance, Co obejmuje ubezpieczenie domu, Ubezpieczenie domu przez Internet

Opinia agentki ubezpieczeniowej

Gdzie ubezpieczyć dom

Transkrypcja odcinka podcastu “Ubezpieczenia po ludzku”: “Gdzie ubezpieczyć dom”.

Gdzie ubezpieczyć dom

Dzień dobry dzień dobry witam was. Postanowiłam że zostanę dłużej w pracy po to żeby odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie mianowicie. Dajcie znać czy nie słychać że to nie było to pytanie dajcie znać czy w ogóle mnie słychać widać. Dzień dobry dzień dobry witam pierwszą osobę.

Co się stało że jesteście dzisiaj chce odpowiedzieć na bardzo ważne pytania mianowicie gdzie wykupić ubezpieczenie mieszkania lub domu.

Agentka ubezpieczeniowa

Gdzie wykupić ubezpieczenie mieszkania lub domu

I dlaczego. Najlepiej od razu powiem jakie są dostępne możliwości gdzie można kupić takie ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania w banku

Klienci szukają takich ubezpieczeń i z nich możemy oczywiście takie ubezpieczenie kupić np. w banku jeśli dom bądź mieszkanie mamy zakupione pod kredyt. Możemy takie ubezpieczenie od razu kupić w banku właśnie za takie sesją na bank żeby zabezpieczyć ten kredyt. Takie ubezpieczenie możemy tam kupic.

OC w życiu prywatnym

Są pewne rzeczy jeśli kupimy tam ubezpieczenie. Często takie ubezpieczenie zabezpiecza tylko i wyłącznie mury. Nie uwzględnianie stałych elementów nie uwzględniając ruchomości czy oc w życiu prywatnym.

Widziałam niejednokrotnie takie polisy gdzie po prostu były tylko i wyłącznie mury na kwotę kredytu.

Jeśli wartość tego mieszkania jest wyższa to bank już tego często nie uwzględnił. Wszystko to zależy od banku od osoby która taką polisę w banku wystawia.

Często klienci nawet nie wiedzą za co płacą jakie ubezpieczenie posiadają. 2. Ja rozumiem po prostu pani w banku która sprzedaje ubezpieczenie od kredytu ma jej głównym zadaniem jest opieka klienta ze względu na kredyt konto bankowe itd.

Do tego często nie ma czasu bądź możliwości żeby wszystko wyjaśnić klientowi.

Dlatego klienci często też wpłacają za takie polisy niejednokrotnie dla polisy gdzie klient np. miesięcznie dolicza mu kwotę do kredytu w wysokości 50 60 złotych to rocznie robi się z tego naprawdę wysoka kwota.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania i pytania na forum

Ubezpieczenie domu: opinie

Dlatego inni klienci szukają takich rozwiązań dotyczących ubezpieczeń mieszkania bądź domu na przykład poprzez zapytania na forum szukają opinii innych klientów innych osób.

Gdzie ubezpieczyć dom: forum

Tutaj znajdziesz opinie na forum o ubezpieczeniach domu. To forum założone specjalnie po to, aby zebrać opinie obecnych jak i przyszłych posiadaczy ubezpieczeń domu.

Ubezpieczenie domu: kalkulator

Gdzie ubezpieczyć jak ubezpieczyć taki dom mieszkanie i korzystają np. z poprzez internetowy kalkulator żeby sprawdzić cennik po prostu zobaczyć ile takie ubezpieczenie kosztuje.

Gdzie ubezpieczyć dom.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu

Oczywiście jest ich w taki sposób kupujemy polisy istnieje też ryzyko i takie zagrożenie że nie wszystkie elementy które powinny być zawarte w takiej liście będą ujęte ponieważ nie wszystko jest na właśnie na stronach internetowych ujęte wytłumaczą wyjaśnione.

Jak ubezpieczyć dom

Tak że to też jest pewne zagrożenie że ten dom będzie nie był ubezpieczony lub ubezpieczony nie tak jak należy np. dla wartości rzeczywistej zamiast otworzyć ją. Możemy pominąć coś w takim kalkulator że istnieje ryzyko że ten dom nie będzie dobrze ubezpieczony.

Dlatego ja oczywiście rekomenduje że takie ubezpieczenie kupic u agenta. Dlaczego agent przede wszystkim ma doświadczenie w tym ma wiedzę i dostępne kalkulatory żeby faktycznie przelecieć. W kilku firmach takie ubezpieczenie zna warunki.

Jestem agentem już wspólnie prawie od dziesięciu lat i te warunki co chwilę się zmieniają my jesteśmy na bieżąco na bieżąco Mamy szkolenia z tego.

Dlatego też zwracamy uwagę na to żeby najpierw poznać potrzeby danego klienta jaką chce mieć sumę ubezpieczenia co na czym mu zależy żeby było zabezpieczone w jakiś sposób od ryzyk poznajemy to jest moja praca to jest nasza praca i poznajemy potrzeby klienta żeby ten dom żeby to mieszkanie było ubezpieczone na takie sumy od takich ryzyk to zależy.

Dlatego ja oczywiście rekomenduje żeby porozmawiać z agentem żeby zapytać czy jest biura i poznać warunki wielu firm ubezpieczeniowych bo to jest nasza praca to jest nasze doświadczenie znamy również historie naszych klientów jak wyglądają wypłaty oczywiście też gdy klient ma jakąś szkodę ma jakieś zdarzenie to może spokojnie przyjść do naszego biura podpowiem jak taką szkodę w jakiś sposób można w formularzu internetowym to zgłosić bądź na infolinii.

Tych opcji jest wiele. My jesteśmy pod telefonem klient może do nas zadzwonić jak coś się wydarzy.

No jesteśmy po prostu dla klienta pomagamy przejść ten proces wyjaśniamy jak ten proces później przy likwidacji szkody wygląda i podpowiadamy klient otrzyma jakieś pismo to podpowiadamy jakie dokumenty należy przesłać.

Ubezpieczenie domu u agenta ubezpieczeniowego

Tak że jesteśmy tutaj dla klienta pomocni dlatego bliscy odpowiadając na pytanie które postawiłam sobie na samym początku czyli gdzie ubezpieczyć mieszkanie lub dom. Oczywiście rekomenduje żeby każdy z was zajrzał zapytał właśnie o takie ubezpieczenie jakie mam takie zdanie i chętnie się w nim podzielę.

I też tak robię że jeśli chodzi o pocztę np. na pocztę chodzę wysyłać listy w banku biorę kredyt i mam konto bankowe w piekarni kupuję bułki a ubezpieczenie należy kupić u agenta.

Jeśli się chce gotówkę w górę. Jestem do waszej dyspozycji odpowiem na każde pytanie dotyczące własnego ubezpieczenia mieszkania lub.

Ubezpieczenie domu a Assistance

Opowiem Wam również historię jakie mieli moi klienci lub ja sama na przykład właśnie z assistance em o którym nie każdy nie każdy po prostu wie że do ubezpieczenia domu mamy również Assistance który chroni nas na przykład gdy po 1 marca lodówka lub pralka takie rzeczy są u agenta.

Co obejmuje ubezpieczenie domu

Dostaniemy taką informację tajną informację z zakresu jaki mamy ubezpieczenie ja wam dziękuje za obecność tutaj że chcieliśmy wysłuchać łapki w górę.

Ubezpieczenie domu przez Internet

Oczywiście ja poproszę o komentarz jakie są Wasze doświadczenia czy kupić ubezpieczenie przez internet albo w banku.

To znaczy jestem ciekawa jak to wygląda u Was a już mam jeszcze wygrać. Dziękuję za obecność. Trzymajcie się ciepło. Cześć.


Szukasz ubezpieczenia w Twoim mieście? Pomocne będą poniże linki:


Średnia Ocena: 5.0 z 5 (2 ocen)
5 gwiazd
2
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Monika
Marcin Kowalik

Fajny i przydatny artykuł. Ja też jestem zdania że powinno się korzystać z usług fachowców. Bo jak ktoś/coś jest od wszystkiego to jest do niczego. Dlatego zawsze ubezpieczam się zawsze u swojego agenta (pozdrawiam zespół z Alien w Szczecinie) Wiem ze zawsze przedstawią dopasowaną do mnie ofertę i wyjaśnią wszystko jak należy.

3 lata temu
Agatka
Marcin Kowalik

gdzie ubezpieczyć dom

taka jest prawda! najlepiej zostawić temat wyboru tak skomplikowanych ubezpieczeń agentowi właśnie.
Ja nie mam czasu na porównywanie ubezpieczenia mieszkania.
Dobrze że to opisaliście… kiedyś szukałam na forum informacji gdzie ubezpieczyć dom i ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania.

3 lata temu

Review Gdzie ubezpieczyć dom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.