Ubezpieczenia » Uncategorized » Doradca Nationale Nederlanden Żórawina

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Doradca Nationale Nederlanden Żórawina

Doradca Nationale Nederlanden Żórawina – szukasz kontaktu do sprawdzonego, rzetelnego doradcy Nationale Nederlanden w pobliżu miejscowości Żórawina ? Dobrze trafiłeś.

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej, a ja Ciebie skontaktuję ze sprawdzonym doradcą Nationale Nederlanden. Również jeżeli Twoja lokalizacja jest w pobliżu Żórawina , Dolny Śląsk .

W czym może Ci pomóc doradca Nationale Nederlanden?

Doradca Nationale Nederlanden Żórawina

Doradca Nationale Nederlanden w pobliżu może Ci pomóc w wyborze odpowiedniej ochrony z pośród takich jak:

 • ubezpieczenie na życie
 • ubezpieczenie roweru i rowerzysty
 • ubezpieczenie pod kredyt hipoteczny
 • ubezpieczenie turystyczne
 • emerytura i inwestowanie
 • indywidualne ubezpieczenie NNW dziecka
 • ubezpieczenie domu i mieszkania
 • grupowe ubezpieczenia na życie
 • Pracownicze Plany Kapitałowe

Jakośc Obsługi 2023

Cytując ze strony NN:

Gwiazda Jakości 2023 to prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest na podstawie głosów klientów. Wskazali oni, że doceniają nas za profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów. Docenili też prostą komunikację i wygodne korzystanie ze strefy online.

Kiedy kupujemy ubezpieczenia na życie?

Polacy kupują ubezpieczenia na życie z kilku powodów. Na bazie wieloletnich doświadczeń moich i zaprzyjaźnionych ze mną agentów, mogę powiedzieć że najczęściej kupujemy:

 • ubezpieczenie na życie pod kredyt hipoteczny
 • ubezpieczenie na życie gdy ktoś z naszych bliskich zachorował lub zmarł
 • ubezpieczenie na życie gdy urodzi nam się dziecko lub gdy planujemy dziecko
 • ubezpieczenie na życie gdy dostaniemy nową pracę lub podwyżkę

Szukasz ubezpieczenia na życie

W Internecie wpisujesz “Szukam ubezpieczenia na życie Żórawina” ? Poniżej znajdziesz kontakt do agenta ubezpieczeniowego w pobliżu miejscowości Żórawina który Ci pomoże w wybraniu polisy na życie.

Doradca Unum w pobliżu

Jeżeli szukasz doradcy ubezpieczeniowego Unum w pobliżu, to sprawdź poniższy link

Zobacz też:

Żórawina – informacje

Żórawina (łac. Rubra Sirbena, niem. Rothsürben) – wieś (dawniej miasto) w Polsce, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Żórawina.

Żórawina uzyskała lokację miejską w 1272 roku, zdegradowana przed 1400 rokiem, ponowne nadanie praw miejskich w 1608 roku nie zostało zrealizowane.

Miejscowość jest siedzibą gminy Żórawina, położoną na Równinie Wrocławskiej nad Żórawką i opływającą wieś od północy Żaliną. Leży 15 km na południe od Wrocławia, przy linii kolejowej z Wrocławia reach Kłodzka. Około 2 km na wschód przebiega autostrada A4. Najbliższym węzłem autostradowym jest połączony z drogą wojewódzką nr 395 „węzeł Krajków”. Komunikację autobusową w gminie obsługują linie podmiejskie 70,71, 503, 513 i 523.

Nazwa pochodzi od polskiej nazwy ptaka żurawia. Get grupy śląskich miejscowości, których nazwy wywodziły się od tego słowa – „von zóraw = Kranich” zaliczył ją niemiecki geograf oraz językoznawca Heinrich Adamy. W swoim dziele o nazwach miejscowych na Śląsku wydanym w 1888 roku we Wrocławiu wymienia najwcześniejszą nazwę miejscowości w zlatynizowanej polskiej formie „Sorawin” podając jej znaczenie jako „Kranichfeld”„Pole żurawi”. Niemcy fonetycznie zgermanizowali nazwę miejscowości na „Rothsürben” w wyniku czego utraciła ona swoje pierwotne znaczenie.

Jest to stara wieś, wspominana w bulli papieskiej już w XII wieku (1155). W 1274 roku książę wrocławski Henryk IV Probus podarował Żórawinę jako uposażenie Witelonowi wraz z tytułem kanonika kapituły katedralnej wrocławskiej. Żórawina otrzymała w 1608 prawa miejskie, które jednakże nigdy nie zostały wprowadzone w życie (mimo że miejscowość posiadała charakter miasteczka). W późniejszych latach była przez kilka pokoleń własnością rodziny von Röder, tu urodził się i zmarł generał Friedrich Erhardt von Röder (1768−1834), bliski współpracownik, ale i adwersarz Antoniego Radziwiłła, namiestnika Wielkiego Księstwa Poznańskiego, w latach 1820–1830 dowódca V Korpusu armii pruskiej w Poznaniu, tu także zmarł w 1781 jego ojciec, fryderycjański generał Friedrich Wilhelm von Röder. Po wygaśnięciu Röderów część majątku Żórawina (581 ha) przeszła na własność Hohenzollernów i była w ich posiadaniu pull off 1945, a inna część zwana Gut Rohrquell (478 ha, dziś Krajków) należała pull off rodzin vom Rath, Schöller i Skene. W latach 1937–1945 miejscowość nosiła nazwę Rothbach. Pierwotnie po wojnie miejscowość nosiła nazwę „Żurawina” zmieniona następnie na „Żórawina”. Żórawina zachowała polski charakter aż do XIX w., a w miejscowym kościele polskie nabożeństwa odprawiano attain 1814 r.

W 1946 miejscowość została włączona attain nowo powstałego województwa wrocławskiego na terenie powojennej Polski; również po reformie administracyjnej w 1975 administracyjnie należała pull off województwa wrocławskiego, a po kolejnej reformie w 1998 należy do dolnośląskiego.

Complete wojewódzkiego rejestru zabytków wpisane są:

inne obiekty:

W miejscowości działa klub piłkarski założony w 1947 roku jako Czarni Żórawina. Zespół kolejno nazywał się Zeotechnik, Wedan, GKS (Gminny Klub Sportowy), a obecna nazwa od 2006 roku to KS Żórawina. Zespół w sezonie 2019/2020 gra we wrocławskiej lidze okręgowej.

źródło
Żórawina

Ranking ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenie na życieOcena towarzystwaSuma ubezpieczeniaCzas trwania polisySkładkaWiek
Prudential - Komfort życia 4,5 od 10 000 zł minimum 5 lat od 40 zł miesięcznie 18 - 70 lat
Metlife - Metlife na Życie 4,4 od 10 000 zł minimum 5 lat od 50 zł miesięcznie 18 - 70 lat
UNIQA - Plan Ochronny 4,3 od 10 000 zł minimum 1 rok od 55 zł miesięcznie 18 - 70 lat
Aviva - Smart Life 4,2 25 000 - 100 000 zł 5 lat 21-95 zł miesięcznie 18-49 lat
Warta - Ochrona 4,1 b/d minimum 5 lat od 25 zł miesięcznie 18-65 lat
Nationale Nederlanden - Ochrona Jutra 4,3 od 20 000 zł min. 10 lat od 150 zł miesięcznie 1-65 lat
Generali - Z myślą o życiu PLUS 4,2 od 100 zł minimum 1 rok b/d 15-80 lat

O nas

Od kilku lat już pomagamy łącząc klientów szukających ubezpieczenia na życie z zaufanymi doradcami ubezpieczeniowymi. Również doradcami pracującymi w Nationale Nederlanden.

Robimy to na bazie naszych doświadczeń i wiedzy eksperckiej.

Review Doradca Nationale Nederlanden Żórawina.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.