Aviva Twoje Życie

Ubezpieczenie na życie AVIVA

Aviva Twoje Życie opinie

W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie Aviva Twoje Życie. To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o Aviva Twoje Życie.
Zamów bezpłatny kontakt z doradcą ubezpieczeniowym i otrzymaj pomoc w wyborze ubezpieczenia na życie dla Ciebie.

Aviva Twoje Życie

Plusy Aviva Twoje Życie

Minusy Aviva Twoje Życie

Plusy ubezpieczenia na życie Aviva Twoje Życie Minusy ubezpieczenia na życie Aviva Twoje Życie
+ Możliwość dobrania dodatkowej, malejącej sumy ubezpieczenia np. jako zabezpieczenie kredytu – Ochrona nie dłużej, niż do wieku 70 lat
+ Leczenie za granicą (dawniej Best Doctors) – Ubezpieczenie od poważnych zachorowań ograniczone do 1 świadczenia
+ Możliwość dobrania dostępu do lekarzy specjalistów
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Brytyjskie towarzystwo stawia przede wszystkim na szeroko pojętą opiekę medyczną. Trochę szkoda, że to mające wiele atutów rozwiązanie stosunkowo szybko – jak na polskie warunki – wygasa.

Aviva Twoje Życie OWU

Poza analizą plusów i minusów ubezpieczenia na życie Aviva Twoje Życie w porównaniach polis na życie tego typu, warto zapoznać się z OWU Aviva Twoje Życie, czyli z Ogólnymi Warunkami Umowy.

Review Aviva Twoje Życie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.