Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu online

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu online

Ok. Szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu online. Najchętniej po prostu wypełniłbyś wniosek kontaktowy aby ktoś zrobił wszystko za Ciebie. Ale chcesz też to wszystko robić zdalnie. Nie chcesz się spotykać z nikim w biurze ubezpieczeniowym. Znam te potrzeby. Tak chciały też być obsłużone setki klientów którym dotychczas pomagałem. To zrozumiałe.

Wypełnij poniższy formularz, a ja Cie skontaktuje z zaufanym agentem ubezpieczeniowym.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Na czym polega ubezpieczenie od utraty dochodu? Dogłębnie opisuję to tutaj, na podstawie swoich doświadczeń. W skrócie jednak ubezpieczenie od utraty dochodu (na przykładzie b2b) działa w następujący sposób:

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu u przedsiębiorców

Ubezpieczenie od utraty dochodu online
  • zanim przedsiębiorca wykupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • przedsiębiorca podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu b2b i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby przedsiębiorcy (lub zdarzeń opisanych w umowie) może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Pytanie “Co to jest ubezpieczenie od utraty dochodu” jest jednym z 10 najczęściej zadawanych nam przez klientów pytań.

Gdzie kupić ubezpieczenie od utraty dochodu

Odpowiedź na to pytanie nie jest aż tak oczywista jak mogłoby się to wydawać.

Polisy od utraty dochodu można czasami kupić w banku, można wykupi w towarzystwie ubezpieczeniowym – w lokalnym oddziale. Najlepiej jednak wybrać niezależnego multiagenta – doradcę, który ma do wyboru produkty ubezpieczeniowe od różnych towarzystw.

Którą polisę od utraty dochodu wybrać

W odpowiedzi na pytanie “które ubezpieczenie od utraty dochodu wybrać” powinien pomóc Ci doradca ubezpieczeniowy.

Na bazie analizy potrzeb klienta i przeprowadzonej z Tobą rozmowy agent pomoże Ci wybrać ubezpieczenie od utraty dochodu spośród dostępnych produktów.

Obecnie, nasi klienci wybierają najczęściej polisę od utraty dochodu z pośród ofert towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, Generali, Leadenhall, Lloyds, Aviva, Allianz.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Warto też sprawdzic:

Ubezpieczenie od utraty dochodu online

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu online.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.