Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ubezpieczenie na życie Toruń

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie na życie Toruń

Polisa na życie w Toruniu

Na tej stronie znajdziesz podstawowe informacje o ubezpieczeniach na życie, jeżeli jesteś z Torunia i jeżeli szukasz kontaktu do sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego.

Zamów bezpłatny kontakt z doradcą ubezpieczeniowym w Toruniu i otrzymaj pomoc w wyborze ubezpieczenia dla Ciebie.

Ubezpieczenia na życie rodzaje

Są różne rodzaje ubezpieczeń na życie. Zależą one od potrzeb ubezpieczeniowych czy składek. To jakie ubezpieczenie na życie wybrać, zależy od tego jakie możliwości finansowe i potrzeby masz jako ubezpieczający się. O szczegóły warto dopytać agenta ubezpieczeniowego w Toruniu.

Ubezpieczenie na życie z gwarantowaną emeryturą

Szukając ubezpieczenia na życie w Toruniu z gwarantowaną emeryturą, chcemy mieć pewność że comiesięczne wypłaty naszej emerytury będą na godziwym poziomie. Agent ubezpieczeniowy z Torunia może zadbać o to aby wysokość tych wypłat była na poziomie zgodnym z naszymi oczekiwaniami.

Mała składka ubezpieczenia na życie

Jest kilka sposobów by zadbać o to aby składka ubezpieczenia na życie w Toruniu była niska. Możemy płacić składki miesięczne lub roczne. Zadaniem doradcy ubezpieczeniowego właśnie jest pomoc osobie kupującej ubezpieczenie w dobraniu odpowiedniego produktu na drodze kalkulacji i rozmowy.

Właśnie zostałeś rodzicem i chcesz zabezpieczyć przyszłość rodziny?

Polisa na życie w Toruniu jest zabezpieczeniem bardzo często stosowanym przez świeżo upieczonych rodziców. Aby jednak odpowiednio dopasować ten produkt ubezpieczeniowy do potrzeb młodych rodziców niezbędna jest pomoc wykwalifikowanego i doświadczonego agenta ubezpieczeniowego.

Kupujesz dom / mieszkanie i będziesz brać kredyt?

Obecnie banki wymagają aby przy kredycie na zakup mieszkania lub domu w Toruniu kredytobiorca ubezpieczył się na życie. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego agenta ubezpieczeniowego przy wyborze ubezpieczenia na życie pod kredyt.

Dzięki temu, twój kredyt hipoteczny może być dla Ciebie mniej uciążliwy finansowo.

Jesteś emerytem / seniorem i chcesz zostawić coś po sobie rodzinie

Chyba każdy dziadek lub babcia chce zadbać o lepsze życie wnucząt. Jednym ze sposobów na to jest ubezpieczenie na życie dla emeryta czy seniora.
W takiej sytuacji niezbędna będzie pomoc doradcy ubezpieczeniowego w Toruniu.

Zakładasz / założyłeś rodzinę i chcesz się ubezpieczyć na życie w Toruniu?

Często osoby które zakładają rodzinę, lub już założyły rodzinę w Toruniu decydują się na zakup ubezpieczenia na życie. To naturalne, gdy chcemy zabezpieczyć przyszłość finansową naszej rodziny.

Oszczędzanie na emeryturę w Toruniu

Większość mieszkańców Torunia ma świadomość że poleganie tylko emeryturze z ZUSu może skończyć się sporym rozczarowaniem. Dlatego warto rozważyć oszczędzanie na emeryturę na przyszłość. W porównaniu ofert planów emerytalnych pomocny tutaj może być agent ubezpieczeniowy.

Sprawdź oszczędzanie na emeryturę z Prudential: Młody Bóg.

Co obejmuje ubezpieczenie na życie

To co obejmuje ubezpieczenie na życie jest bardzo indywidualną kwestią. Warto doprecyzować te kwestie (zakres ubezpieczenia na życie) ze swoim doradcą ubezpieczeniowym – agentem ubezpieczeniowym.

Wśród towarzystw ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia na życie w Toruniu można znaleźć oferty:
Macif, Warta, Concordia, Aegon, Allianz, Axa, Generali, Prudential, Nationale Nederlanden, PZU.

Agent ubezpieczeniowy w Toruniu

Obecnie nasi agenci ubezpieczeniowi pomogą Ci w ubezpieczeniach na życie w wybranych rejonach miasta:

 1. Barbarka
 2. Bielany
 3. Bielawy
 4. Bydgoskie Przedmieście
 5. Chełmińskie Przedmieście
 6. Czerniewice
 7. Glinki
 8. Grębocin Nad Strugą
 9. Jakubskie Przedmieście
 10. Kaszczorek
 11. Katarzynka
 12. Koniuchy
 13. Mokre
 14. Na Skarpie
 15. Piaski
 16. Podgórz
 17. Rubinkowo
 18. Rudak
 19. Rybaki
 20. Stare Miasto
 21. Starotoruńskie Przedmieście
 22. Stawki
 23. Winnica
 24. Wrzosy

Sprawdź też:

Review Ubezpieczenie na życie Toruń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.