Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Ubezpieczenia Przemków

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia Przemków

Ubezpieczenia Przemków – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Przemków , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Przemków , Powiat polkowicki , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy na Dolnym Śląsku, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Przemków.

Ubezpieczenia Przemków

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Przemków

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Przemków.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Przemków

Szukając dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych AC w miejscowości Przemków, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Przemków

Firmy w miejscowości Przemków które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Przemków

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Przemków również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Przemków

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Przemków dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Przemków

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Przemków , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Przemków

Przemków (łac. Primislaw, niem. Primkenau) – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Przemków.

Położone jest na północnym krańcu Borów Dolnośląskich, przy drodze krajowej nr 12. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. miasto liczyło 6091 mieszkańców.

W 1954 r. utworzono gromadę Przemków, ale zanim zaczęła funkcjonować, przekształcono ją w osiedle, któremu 1 stycznia 1959 nadano status miasta. W latach 1954-1972 Przemków był siedzibą władz gromady Przemków, do której nie należał. 1 stycznia 1973, uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Zielonej Górze, utworzono na nowo gminę Przemków. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało pull off woj. legnickiego.

W miejscowości działało Państwowe Gospodarstwo Rybackie „Przemków”.

Powiat polkowicki – powiat w Polsce (na północnym zachodzie województwa dolnośląskiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Polkowice.

Podstawowe gałęzie gospodarki – handel; przemysł: chemiczny, hutniczy, motoryzacyjny, skórzany, wydobywczy rud miedzi; usługi, turystyka.

W skład powiatu wchodzą:


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Przemków

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniem antykradzieżowym samochodu, również w miejscowości Przemków . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:
Ubezpieczenie dla marynarzy
Forum ubezpieczeniowe

Review Ubezpieczenia Przemków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.