Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Ubezpieczenia Pocztowe z assistance medycznym dla swoich pracowników i ich najbliższych

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia Pocztowe z assistance medycznym dla swoich pracowników i ich najbliższych

Ubezpieczenia Pocztowe z assistance medycznym dla swoich pracowników i ich najbliższych.

Assistance Medyczny

Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. wspólnie z Europ Assistance Polska przygotowały program pomocy Assistance Medyczny ONKO dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z pakietem ONKO ubezpieczeni mogą liczyć na pomoc medyczną w przypadku zdiagnozowania nowotworu złośliwego lub w przypadku zawału serca czy udaru mózgu.

Pakiet Assistance Medyczny ONKO to szeroki zakres przydatnych świadczeń w przypadku zachorowania na nowotwór albo choroby układu krążenia. 

Ubezpieczeni z pakietem ONKO mogą skorzystać z pomocy medycznej, w tym z konsultacji telefonicznej lub wideokonsultacji z lekarzem, wizyty pielęgniarki po hospitalizacji, transportu medycznego, konsultacji dietetyka, dostarczenia leków oraz pomoc psychologa, który da wsparcie w trudnym momencie życia.

Osoby, u których zdiagnozowano nowotwór złośliwy lub zawał serca albo udar mózgu mogą również skorzystać z drugiej krajowej opinii medycznej, w celu weryfikacji postawionej diagnozy i dalszego planu leczenia. W ramach pakietu zagwarantowany jest również dostęp do badań profilaktycznych.

Dodatkowo ubezpieczeni w każdym momencie mogą skorzystać z nielimitowanego dostępu do infolinii medycznej. 

Wsparcie chorego w domu

Po hospitalizacji chory może też liczyć na pomoc domową w codziennych obowiązkach, na przykład przygotowywaniu posiłków i zapewnianiu zakupów. Pakiet assistance medyczny ONKO pozwala również na organizację rehabilitacji w domu lub w ośrodku rehabilitacyjnym. W razie rehabilitacji domowej ubezpieczeni mają zapewnione dostarczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Dodatkowe świadczenia medyczne w ramach ubezpieczenia stanowią realną pomoc dla klienta. Ubezpieczony w trudnym dla siebie momencie, jakim niewątpliwie jest diagnoza choroby nowotworowej, może liczyć na pomoc w organizacji dodatkowej konsultacji lekarskiej, rehabilitacji, wizyty psychologa, czy też pomocy w domu po hospitalizacji. Pakiet usług assistance uwzględnia specyfikę procesu leczenia nowotworów, a tym samym odpowiada na potrzeby osób zmagających się z tą chorobą

Oferta ubezpieczenia dostępna jest od 1 kwietnia dla pracowników Poczty Polskiej i ich bliskich. Aktualnie trwają prace nad wdrożeniem wariantu ubezpieczenia dla klientów indywidualnych.

O GRUPIE EUROP ASSISTANCE 

Europ Assistance, twórca idei assistance i założyciel tej branży na świecie, powstała w 1963 roku. Wspiera klientów dzięki sieci 750 000 dostawców usług i 39 centrów pomocy. Naszą misją jest niesienie pomocy i poczucia bezpieczeństwa ludziom i firmom – zawsze i wszędzie. Zapewniamy pomoc drogową, pomoc w podróży
i ubezpieczenia, a także usługi pomocy osobistej, takie jak ochrona osób starszych, ochrona tożsamości cyfrowej, telemedycyna i concierge. Wizją naszych 7 765 pracowników jest być najbardziej niezawodną firmą na świecie. 

Review Ubezpieczenia Pocztowe z assistance medycznym dla swoich pracowników i ich najbliższych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.