Ubezpieczenia » Ubezpieczenie B2B » OC dla programisty

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

OC dla programisty

OC dla programisty – o tym piszemy w tym wpisie blogowym. Opisujemy tutaj ile kosztuje ubezpieczenie OC dla programisty, jak skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym specjalizującym się w tych ubezpieczeniach, czy też po jakie ubezpieczenia sięgają najczęściej programiści.

Kontakt do agenta ubezpieczeniowego dla programistów

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego również zdalnie, w wyborze taniego ubezpieczenia dla programisty

Jakie ubezpieczenia najczęściej kupują programiści?

Ubezpieczenie OC dla programisty to jedno z ubezpieczeń o które pytają nas nasi klienci:

Ile wynosi składka ubezpieczenia OC dla programistów

OC dla programisty

Ubezpieczenie OC zawodowe dla programisty, można kupić już za około 1000 zł rocznie (składka roczna). Suma gwarantowana dla takiego ubezpieczenia wynosi 250 tys złotych.

Jeżeli jesteś programistą który generuje przychody dzięki klientom spoza Polski, składka może się zacząć od prawie 2000 zł (składka roczna). Wtedy suma gwarancyjna to około 500 000 zł.

Dlaczego programista zastanawia się częściej nad ubezpieczeniem na życie?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego programista częściej zastanawia się nad ubezpieczeniem na życie niż ktokolwiek inny?

Agent ubezpieczeniowy o ubezpieczeniu na życie dla programisty

Dlaczego programista częściej zastanawia się nad ubezpieczeniem na życie niż ktokolwiek inny?

Odpowiedz jest stosunkowo prosta ale tylko z pozoru. Programista najczęściej wykonuje zawód za własnym biurkiem, w domu lub też w każdych innych warunkach gdziekolwiek na świecie miałby na to ochotę. Przecież warunki w jakich pracuje nie wymagają siedzenia ośmiu godzin w pracy.

Ciekawy dla Ciebie może się okazać tekst:

Review OC dla programisty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.