Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Nationale Nederlanden Ochrona+

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Nationale Nederlanden Ochrona+

W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden Ochrona+. To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o Nationale Nederlanden Ochrona+.

Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden Ochrona+

Nationale Nederlanden. Firma nieodłącznie kojarząca się z kolorem pomarańczowym w swojej propozycji postawiła m.in. na ochronę przed ciężkim inwalidztwem, wyłączającym Ubezpieczonego z pracy na co najmniej 6 miesięcy. Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że zakres umów dodatkowych nie powala na kolana.

Porównanie ubezpieczeń na życie: Nationale Nederlanden Ochrona+

Tabela porównująca plusy i minusy ubezpieczenia na życie: Nationale Nederlanden Ochrona+

Plusy ubezpieczenia na życie Nationale Nederlanden Ochrona+ Minusy ubezpieczenia na życie Nationale Nederlanden Ochrona+
+ Możliwość uzyskania do 3 świadczeń za niezwiązane ze sobą poważne zachorowania – Ochrona nie dłużej niż przez 30 lat
– Lista poważnych zachorowań ograniczona do 10 pozycji
– Brak ochrony przed uszczerbkami na zdrowiu
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Plusy ubezpieczenia na życie Nationale Nederlanden Ochrona+

Do plusów tego ubezpieczenia można zaliczyć możliwość uzyskania do 3 świadczeń za niezwiązane ze sobą poważne zachorowania.

Minusy ubezpieczenia na życie Nationale Nederlanden Ochrona+

Z kolei do minusów ubezpieczenia na życie Nationale Nederlanden Ochrona+ zaliczyć można: – Ochrona nie dłużej niż przez 30 lat, – Lista poważnych zachorowań ograniczona do 10 pozycji, – Brak ochrony przed uszczerbkami na zdrowiu.

Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden Ochrona+ opinie

Jeżeli szukasz opinii o ubezpieczeniu na życie Nationale Nederlanden Ochrona+ to sprawdź ten wątek na forum: Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden Ochrona+ opinie

Review Nationale Nederlanden Ochrona+.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.