Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Leadenhall

Leadenhall

Leadenhall – w tym miejscu zbieramy teksty naszych autorów, video, podcasty właśnie na tematy związane z ubezpieczeniami Leadenhall.

Leadenhall ubezpieczenie od utraty dochodu to temat jaki opisujemy między innymi. To polisa o którą pytają też nas klienci – ludzie przedsiębiorczy (często pracujący na jednoosobowej działalności gospodarczej, na umowach B2B), którym pomagają nasi agenci ubezpieczeniowi.

Review Leadenhall.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.