Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Jesteśmy przy Tobie: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jesteśmy przy Tobie: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu

Kampania reklamowa Avivy – teraz samochody, mieszkania i domy 


Aviva kontynuuje kampanię reklamową Jesteśmy przy Tobie – w lutym i marcu koncentruje się na ubezpieczeniach samochodów, a także domów i mieszkań. Trwają też działania promujące ubezpieczenia na zdrowie i życie.  

– Chcemy zwiększyć świadomość naszej kompleksowej oferty, obejmującej również ubezpieczenia komunikacyjne i mieszkaniowe. Tematem kampanii pozostaje znaczenie poczucia bezpieczeństwa, ale teraz w kontekście posiadania auta oraz nieprzewidzianych zdarzeń w naszych domach – mówi Katarzyna Laurenza (Bem) z zarządu Avivy. 

Kampania telewizyjna rusza 8 lutego w głównych stacjach ogólnopolskich (TVP, TVN, Polsat) oraz w kanałach tematycznych. Jest oparta na spotach, które w lekki i zabawny sposób odwołują się do sytuacji, które mogą przydarzyć się każdemu i jednocześnie nawiązują do potrzeby ochrony, jaką daje ubezpieczenie. 

Ponadto kampania będzie prowadzona w radiu, gdzie pojawią się reklamy promujące ubezpieczenia na życie oraz polisy komunikacyjne. 

W lutym kampania obejmuje też ponad 650 nośników outdoorowych (billboardy i plakaty typu CityLight) z reklamą ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych i mieszkaniowych. Outdoor pojawi się w 8 największych aglomeracjach: w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, na Górnym Śląsku i w Trójmieście. 

W lutym i marcu Aviva prowadzi też szeroką kampanię online promującą ubezpieczenia samochodów i mieszkań. Akcja obejmie m. in. spoty w VoD i na YouTube a także działania performance oraz social media. 

Strategię i kreację przygotowała agencja 2012. Planowanie i zakup mediów: Spark Foundry. Produkcja spotów: Papaya Films. Spot, który wyreżyserował Torbjörn Martin, został nakręcony w                 Kontakt:

  • Bohdan Białorucki, rzecznik Avivy, bohdan.bialorucki@aviva.pl, tel. 501 781 140
  • Monika Banyś, ZOOM bsc, monika.banys@zoom-bsc.pl, tel. 500 140 263
  • Luiza Rosłon, ZOOM bsc, luiza.roslon@zoom-bsc.pl, tel. 500 140 254

                Kontakt:

  • Bohdan Białorucki, rzecznik Avivy, bohdan.bialorucki@aviva.pl, tel. 501 781 140
  • Monika Banyś, ZOOM bsc, monika.banys@zoom-bsc.pl, tel. 500 140 263
  • Luiza Rosłon, ZOOM bsc, luiza.roslon@zoom-bsc.pl, tel. 500 140 254

Sprawdź też: gdzie ubezpieczyć dom

Review Jesteśmy przy Tobie: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mieszkania i domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin