Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Gazeta Ubezpieczeniowa o naszych statystykach ubezpieczeniowych

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Gazeta Ubezpieczeniowa o naszych statystykach ubezpieczeniowych

W ostatnim numerze Gazety Ubezpieczeniowej możemy znaleźć tekst w którym opisuję kreatywne wykorzystanie chat GPT – czyli sztucznej inteligencji.

Statystyki ubezpieczeniowe

W jednym z akapitów Gazeta Ubezpieczeniowa umieściła link do Statystyk ubezpieczeniowych na ubezpieczeniapoludzku.pl.

W tekście pod tym linkiem, gromadzimy ciekawe statystyki ubezpieczeniowe.

Gazeta Ubezpieczeniowa o naszych statystykach ubezpieczeniowych

Na przykład:

  • Według danych z 2020 roku, źródło: GUS, ponad 60% polskich gospodarstw domowych posiadało jakiekolwiek ubezpieczenie.
  • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, w Polsce działa ponad 300 towarzystw ubezpieczeniowych.
  • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, rynek ubezpieczeń w Polsce jest dominowany przez trzy największe towarzystwa ubezpieczeniowe: PZU, Allianz i PGE.
  • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, rynek ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce jest dominowany przez trzy największe towarzystwa ubezpieczeniowe: PZU, Allianz i Link4.
  • Według danych z 2020 roku, źródło: Polish Financial Supervision Authority, w Polsce istnieje ponad 60 różnych rodzajów ubezpieczeń.

Review Gazeta Ubezpieczeniowa o naszych statystykach ubezpieczeniowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.