Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #170109
    admin
    Opiekun forum

    Opinie na forum o ubezpieczeniu od utraty dochodu dla lekarzy

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy.

    Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinieJeżeli posiadasz polisę, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie od utraty dochodu posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

    Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

    Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem od utraty dochodu dla medyków (więcej informacji) i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy

    Pod tym linkiem znajdziesz kontakt do zaufanego agenta ubezpieczeniowego który może Ci pomóc w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy.

    Tutaj znajdziesz video na ten temat.

    #170110
    Jacek
    Uczestnik

    No wiesz co, ja jestem lekarze i musze powiedzieć ze to ubezpieczenie od utraty dochodu dla nas pracowników ochrony zdrowia to jest całkiem spoko opcja. Rozumie ze nie kazdy o tym słyszał ale to naprwade warto sie zastanowić.

    Chodzi o to ze praca w słuzbie zdrowia moze byc nieprzewidzialna. Wiadomo ze nikt nie chce myslec o tym ze moze sie zdarzyc jakiś uraz czy choroba które uniemozliwiaja nam prace i utrate dochodu. Ale takie rzeczy sie zdarzaja, wiem to z wlasnego doswiadczenia.

    Ubezpieczenie od utraty dochodu daje pewna ochrona finansowa w takich sytuacjach. Mozna miec spokoj ze nawet jesli cos sie stanie i nie bedziemy mogli pracowac przez jakis czas to dostaniemy jakies swiadczenia które pozwola nam zabezpieczyc biezace wydatki i utrzymac stabilnosc finansowa.

    Nie mowie ze to jest idealne rozwiazanie bo oczywiscie nie wszystko jest objete tym ubezpieczeniem sa rozne warunki i limity. Ale jednak to daje jakas tam ochronę ktora warto miec na uwadze.

    Ja osobiscie skorzystalem z tego ubezpieczenia i musze powiedzieć ze bylo to dla mnie duze wsparcie w trudnym okresie gdy musialem przejsc przez dluzsza rekonwalescencje. Nie wiem czy bylem w pelni swiadomy wszystkich szczegolow umowy ale w moim przypadku to sie sprawdzilo.

    No i takie jest moje zdanie na ten temat. Mysle ze warto rozważyc takie ubezpieczenie bo to moze dac nam pewne bezpieczenstwo finansowe w sytuacjach które sa nieprzewidywalne. Ale oczywiscie kazdy musi sam zdecydowac co jest dla niego najlepsze.

    #170142
    drhouse
    Uczestnik

    no no no, no muszę wam powiedzieć, że to ubezpieczenie od utraty dochodu dla nas lekarzy, no to jest coś, czego warto się trzymać. no wiecie, to takie ubezpieczenie, które może wam pomóc w różnych sytuacjach, no nie tylko jak jesteście na zwolnieniu.

    no chodzi o to, że my medycy, to nie tylko cierpimy z powodu chorób czy urazów, ale czasem może się zdarzyć, że dostaniemy jakieś tam nagłe wezwanie na misję czy coś, no takie sytuacje życiowe, które nas wyrywają z naszej codziennej pracy.

    i w takich sytuacjach to ubezpieczenie daje jakieś tam wsparcie finansowe. no wiecie, nawet jak nie możemy pracować przez jakiś czas, to te pieniądze, które dostaniemy od ubezpieczyciela, no to tak jakby naszą kasę zastępują. i to jest mega, bo wtedy nie musimy się martwić o nasze rachunki czy wydatki, no to jest spoko.

    ale no wiem, że to nie jest takie proste, bo są różne warunki i takie tam, no trzeba się zapoznać z umową i dokładnie zrozumieć, co jest wliczone, a co nie. ale no mimo wszystko, warto się nad tym zastanowić.

    ja osobiście znam kilku kolegów i koleżanek, którzy skorzystali z tego ubezpieczenia w różnych sytuacjach. no jednemu gruchneło kolano na nartach, innej koleżance było potrzebne zwolnienie po covidzie, a jeszcze innemu zdarzyła się taka sytuacja, że miał uraz nadgarstka….

    no i tak to by było w sumie moje zdanie. no warto rozważyć takie ubezpieczenie, bo życie jest nieprzewidywalne i różne sytuacje mogą się zdarzyć. ale no oczywiście, każdy musi podjąć decyzję, co dla niego jest najlepsze.

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 10 miesięcy temu przez drhouse.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.