Warta Ubezpieczenie na życie opinie

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #42459
  admin
  Opiekun forum

  Opinie na forum o ubezpieczeniu na życie Warta

  Warta Ubezpieczenie na życie - opinieWarta Ubezpieczenie na życie opinie – o tym jest ten wątek. Jeżeli posiadasz polisę na życie Warta, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie od Warty i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach na życie Warty.

  Zobacz też: porównanie ubezpieczeń na życie (video)

  #42916
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Warta i jej ubezpieczenie na życie to Towarzystwo Ubezpieczeniowe o którym opinie są często wyszukiwane przez klientów zainteresowanych polisą na życie.
  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach Warta. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń Warty.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach Warta – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

  A tutaj znajdziesz bardzo ciekawe porównanie ubezpieczeń na życie.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 lata, 1 miesiąc temu przez Marcin Kowalik.
  #43242
  Anonim
  Nieaktywny

  Chciałam podzielić się opinią na temat wniosków wysyłanych za pośrednictwem internetu. Ponieważ ostatnio miałam sporo do czynienia z załatwianiem różnych spraw on-line mile zaskoczyło mnie uzupełnianie i wysyłanie formularzy w Warcie. Dokumenty można było prosto i bezproblemowo dołączyć do formularza zgłoszeniowego robiąc zdjęcie z telefonu komórkowego ,które to zdjęcie automatycznie owy formularz uzupełniało.Jeżeli chodzi o załatwienie sprawy i odszkodowanie również nie mam zastrzeżeń

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

1 comment

 1. dostałem właśnie wraz z żoną wypowiedzenie umowy na życie w związku z tym że ukończyłem 55 lat i wg Warty nie zasługuję na dotychczasowe warunki umowy gdyż jak sądzę wiążą się z większym ryzykiem dla ubezpieczającego czyli Warty. ciekawe jest to że jak zawierałem z nimi umowę miałem już skończone 55 lat !. również interesujące jest to że załączone do wypełnienia nowe warunki umowy datowane są na 1 września 2022! w rozmowie z konsultantem na infolini zastałem odesłany do ich wynajętego agenta, którego jak sprawdziłem tam gdzie miał siedzibę nie ma już od 3 lat. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW bo mimo zawartej umowy w dowolnym momencie mogą sobie ją zmienić jednostronnie gdy uznają że stanowicie zbyt duże ryzyko i może trzeba będzie wypłacić odszkodowanie np.spadkobiercą, może się też przecież zdarzyć że powiedzą ” od dzisiaj wypowiadamy umowę osobą z pieprzykiem bo może to być czerniak. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.