Polisa na życie i dożycie PZU opinie na forum

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #42095
  admin
  Opiekun forum

  Opinie na forum o ubezpieczeniu na życie PZU

  Polisa na życie i dożycie PZU opinieSzukasz informacji na temat “Polisa na życie i dożycie PZU opinie”? To jest właściwe miejsce dla Ciebie. Jeżeli posiadasz polisę na życie i dożycie PZU, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie i dożycie od PZU i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  W tym wątku na forum ubezpieczeniowym “Polisa na życie i dożycie PZU opinie”, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach na życie i dożycie PZU.

  Czym jest ubezpieczenie na życie i dożycie PZU o którym chcemy poznać opinie?

  Ubezpieczenie na życie i dożycie jest rodzajem polisy terminowej. Polisa taka gwarantuje klientowi zainteresowanemu ubezpieczeniem, wypłatę sumy ubezpieczenia ze środków zgromadzonych na jego koncie ubezpieczeniowym (koncie ubezpieczeniowym klienta).

  To taka świadoma decyzja osoby ubezpieczającej się, że inwestuje swoje środki na przyszłość. W odpowiednim momencie ubezpieczyciel wypłaci gotówkę.

  Takim momentem jest wiek wskazany w umowie ubezpieczeniowej. Mogą to być na przykład 60te urodziny. W tym momencie ubezpieczony otrzyma pieniądze dzięki polisie. Te pieniądze będzie mógł wydać na dowolny cel.

  Jeżeli tak się stanie, że ubezpieczony ubezpieczeniem na życie lub dożycie umrze w trakcie trwania umowy, wtedy środki z odszkodowania zostaną wypłacone osobom uposażonym (wskazanym w umowie ubezpieczeniowej).

  Ubezpieczenie na życie lub dożycie jest atrakcyjnym ubezpieczeniem dla tych osób które chcą myśleć o spokojnej emeryturze lub nie są za bardzo skrupulatne, jeżeli chodzi o oszczędzanie. W taki sposób – poprzez ubezpieczenie na życie lub dożycie, chcą sobie zapewnić i gromadzenie pieniędzy na emeryturę i ochronę.

  Małymi krokami i akceptowalnymi kwotami, co miesiąc można odkładać pieniądze na emeryturę. Na dodatkową emeryturę. Poleganie tylko i wyłącznie na emeryturze z ZUSu, może być na przykład dla osób urodzonych po 1980 roku dość bolesnym przeżyciem, w chwili, gdy przejdą na zasłużoną emeryturę.
  Dzięki ubezpieczeniu na życie i dożycie można zmniejszyć ryzyko polegania na niskiej emeryturze od Państwa. Można więc w jakiś sposób być panem własnego losu.

  To ubezpieczenie na życie i dożycie jest również skierowane do tych, którzy chcą oszczędzać na przyszłość. Łatwo przecież przewidzieć że czekać nas mogą większe wydatki jak remont domu czy mieszkania, kupno samochodu, znalezienie środków na opiekę nad bliskimi czy na leczenie. Lub nawet wakacje marzeń.

  Może jesteś klientem który skorzystał z ubezpieczenia na życie i dożycie PZU i chcesz się podzielić swoją opinią? To jest dobre miejsce.
  A może jesteś bliskim osoby ubezpieczonej lub osobą uposażoną i chcesz podzielić się swoją opinią o ubezpieczeniu na życie i dożycie PZU?

  Więcej o ubezpieczeniach po ludzku na youtube.

  • This topic was modified 3 lata, 4 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata, 2 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 1 rok, 10 miesięcy temu by admin.
  #43156
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU i ubezpieczenie na życie od PZU to tematy o których opinie są często wyszukiwane przez klientów zainteresowanych polisą na życie.

  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach PZU. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń PZU.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach PZU – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym


  A tutaj znajdziesz bardzo ciekawe porównanie ubezpieczeń na życie.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.