Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Global Doctors opinie

Global Doctors opinie

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #47888
    admin
    Opiekun forum

    Global Doctors opinie

    Global Doctors opinie – wypowiedzi na ten temat gromadzimy w tym wątku na forum.

    Global Doctors opinie

    Co to jest ubezpieczenie Global Doctors?

    Cytując Ergo Hestia:
    Ubezpieczenie Global Doctors (kiedyś Best Doctors) zapewnia organizację i pokrycie kosztów leczenia nowotworów i innych zdefiniowanych poważnych stanów chorobowych w renomowanych klinikach za granicą nawet do kwoty 2 000 000 € w całym życiu Ubezpieczonego.

    Ubezpieczenie Global Doctors to nowa odsłona ubezpieczenia Best Doctors, gwarantująca Ubezpieczonemu ochronę zdrowia na światowym poziomie.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Global Doctors od Ergo Hestia.

    Jeżeli posiadasz polisę Global Doctors, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

    Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

    Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem Global Doctors i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Global Doctors.

    Zobacz też:
    porównanie ubezpieczeń na życie
    Video szukam ubezpieczenia na życie

    #138540
    Moralizator
    Uczestnik

    Moja opinia o global doctors czy best doctors (jak zwał tak zwał jest taka) – spoko, produkt ubezpieczeniowy ciekawy. Wiadomo… jest na niego zapotrzebowanie.

    Smutne jest tylko że Polacy muszą uciekać się do takich rozwiązań… w sensie że służba zdrowia (z całym szacunkiem dla ludzi tam pracujących) nie może zapewnić tego, co kraj zapewnić powinien…

    ale w ogóle dobrze że takie ubezpieczenie jest. Czy warto? No to już każdy musi sam zdeedyować.

    a co wy myślicie?

    #169700
    Chris
    Uczestnik

    no dobrze… ale taka jest prawda. Nie ma co liczyć na polską służbę (przepraszam! Ochronę zdrowia). Jestem na umówie b2b. mam jednoosobową działalność. I teraz żeby (w razie “W”) dostać się do lekarza… to jakaś masakra z tym nfz.

    Ja się wolę zabezpieczyć!
    taka jest moja opinia!
    A czy to Global doctors, czy best doctora czy inny produkt ubezpieczeniowy – w sumie to mi to obojętne. Ważne żeby zadziałało!

    #170080
    krzysztof2309
    Uczestnik

    Czu warto, to właśnie osoby które to posiadają mogłyby się wypowiedzieć bo przecież chyba analizują coś takiego zanim kupią polisę. Ta wypowiedź nic nie wnosi.

    #170081
    krzysztof2309
    Uczestnik

    Czyli co, wg Pana/Pani ten produkt jest dobry? Kolejny debilny wpis. Ludzie płacą za jakieś ubezpieczenie i nie wiedzą za co konkretnie.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.