Ubezpieczenia » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie » Odpowiedz na: Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie

Odpowiedz na: Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie

#170142
drhouse
Uczestnik

no no no, no muszę wam powiedzieć, że to ubezpieczenie od utraty dochodu dla nas lekarzy, no to jest coś, czego warto się trzymać. no wiecie, to takie ubezpieczenie, które może wam pomóc w różnych sytuacjach, no nie tylko jak jesteście na zwolnieniu.

no chodzi o to, że my medycy, to nie tylko cierpimy z powodu chorób czy urazów, ale czasem może się zdarzyć, że dostaniemy jakieś tam nagłe wezwanie na misję czy coś, no takie sytuacje życiowe, które nas wyrywają z naszej codziennej pracy.

i w takich sytuacjach to ubezpieczenie daje jakieś tam wsparcie finansowe. no wiecie, nawet jak nie możemy pracować przez jakiś czas, to te pieniądze, które dostaniemy od ubezpieczyciela, no to tak jakby naszą kasę zastępują. i to jest mega, bo wtedy nie musimy się martwić o nasze rachunki czy wydatki, no to jest spoko.

ale no wiem, że to nie jest takie proste, bo są różne warunki i takie tam, no trzeba się zapoznać z umową i dokładnie zrozumieć, co jest wliczone, a co nie. ale no mimo wszystko, warto się nad tym zastanowić.

ja osobiście znam kilku kolegów i koleżanek, którzy skorzystali z tego ubezpieczenia w różnych sytuacjach. no jednemu gruchneło kolano na nartach, innej koleżance było potrzebne zwolnienie po covidzie, a jeszcze innemu zdarzyła się taka sytuacja, że miał uraz nadgarstka….

no i tak to by było w sumie moje zdanie. no warto rozważyć takie ubezpieczenie, bo życie jest nieprzewidywalne i różne sytuacje mogą się zdarzyć. ale no oczywiście, każdy musi podjąć decyzję, co dla niego jest najlepsze.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok, 1 miesiąc temu przez drhouse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.