Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » edupolisa.pl – więcej niż ubezpieczenie dziecka!

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

edupolisa.pl – więcej niż ubezpieczenie dziecka!

GSU we współpracy z Europ Assistance przygotowało zmiany do produktu ubezpieczeniowego edupolisa.pl. Szerszy zakres obejmuje podwyższoną sumę ubezpieczenia na rehabilitację, jednorazową wypłatę za pobyt dziecka w szpitalu, a także ochronę zachorowań wywołanych wirusami w tym COVID-19. Ze specjalnym kodem rabatowym DZIECKO10, ubezpieczenie dostępne jest ze zniżką 10%.

Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

W celu zaoferowania jeszcze lepszej ochrony dzieciom i młodzieży GSU postanowiło poszerzyć dotychczasową ofertę, która obejmuje ochronę Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), wsparcie assistance w przypadku NW i nagłego zachorowania, ochronę dziecka w sieci, a także w ramach ochrony fakultatywnej świadczenia w przypadku ugryzienia przez kleszcza i drugą opinię medyczną.

Teraz do ubezpieczenia edupolisa.pl zostały dołączone świadczenia, które jeszcze lepiej dostosowane są do potrzeb i oczekiwań rodziców.

Aktualna oferta obejmuje podwyższenie sumy ubezpieczenia na organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji do 1500 zł. Dodatkowo do ubezpieczenia zostało dołączone jednorazowe świadczenie związane z wypłatą ryczałtu nawet do 500 zł, za pobyt dziecka w szpitalu w celu leczenia choroby. W odpowiedzi na aktualną sytuację, ochroną ubezpieczeniową objęte są też zdarzenia związane z nagłym zachorowaniem wywołanym wirusami, w tym COVID-19.

Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska:

Wybierając ubezpieczenie dla swojego dziecka, warto wyposażyć pociechę w ubezpieczenie NNW z bogatym assistance medycznym i świadczeniami rehabilitacji. Oferta przygotowana wspólnie z GSU daje klientom dostęp do bogatego pakietu usług assistance. Obok organizacji wizyty lekarza czy pielęgniarki oraz przewozu dziecka do placówki medycznej, ubezpieczenie zapewni również konsultacje z psychologiem, a także opiekę nad dzieckiem w domu. Ponadto świadczenia rehabilitacyjne dostępne w ramach edupolisa.pl gwarantują rodzicom odpowiednie wsparcie w procesie rehabilitacji ich pociechy

Edupolisa.pl zawsze wychodzi przed szereg, chcąc dać coś więcej niż ubezpieczenie dziecka. Oprócz standardowej ochrony następstw nieszczęśliwych wypadków i zachorowań, wspiera rodziców w zakresie bezpieczeństwa dzieci w Internecie, czy organizacji dla nich ciekawych atrakcji. Rodzic znajdzie również pomoc w zorganizowaniu imprezy urodzinowej, czy znalezieniu wymarzonego prezentu dla dziecka – mówi Andrzej Pawletko, Prezes Zarządu GSU SA.

Teraz ze specjalnym kodem rabatowym DZIECKO10,  ubezpieczenie dostępne jest ze zniżką 10%.

Produkt dostępny jest na www.edupolisa.pl oraz u partnerów sieci GSU ubezpieczenia i Superpolisa ubezpieczenia.

O GRUPIE EUROP ASSISTANCE

Europ Assistance, twórca idei assistance i założyciel tej branży na świecie, powstała w 1963 roku. Wspiera klientów dzięki sieci 750 000 dostawców usług i 39 centrów pomocy. Naszą misją jest niesienie pomocy i poczucia bezpieczeństwa ludziom i firmom – zawsze i wszędzie. Zapewniamy pomoc drogową, pomoc w podróży i ubezpieczenia, a także usługi pomocy osobistej, takie jak ochrona osób starszych, ochrona tożsamości cyfrowej, telemedycyna i Conciergerie. Wizją naszych 7 765 pracowników jest być najbardziej niezawodną firmą na świecie. Europ Assistance jest częścią Grupy Generali, jednego z wiodących ubezpieczycieli na świecie

O GSU UBEZPIECZENIA

GSU ubezpieczenia działa na rynku już od 25 lat, dostarczając swoim klientom najlepsze rozwiązania
w najkorzystniejszych cenach. Pod tym szyldem we współpracy z największymi ubezpieczycielami tworzymy konkurencyjne programy ubezpieczeniowe. Obsługujemy blisko 500 tys. klientów w całym kraju.

Review edupolisa.pl – więcej niż ubezpieczenie dziecka!.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.