Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Compensa - Ochrona Optima

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Compensa Ochrona Optima

Compensa Ochrona Optima – ten temat poruszamy w tym tekście. Możesz też posłuchać odcinka podcastu na ten temat.

Compensa Ochrona Optima
W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie Compensa Ochrona Optima. To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o Compensa Ochrona Optima.
Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie Compensa

GWARANCJA OCHRONA OPTIMA

Porównanie ubezpieczeń na życie: Compensa Gwarancja Ochrona Optima

Plusy i minusy: Compensa Gwarancja Ochrona Optima

Plusy ubezpieczenia na życie Compensa Gwarancja Ochrona Optima Minusy ubezpieczenia na życie Compensa Gwarancja Ochrona Optima
+ Wypłata połowy sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci już w przypadku zdiagnozowania choroby śmiertelnej – Możliwość dokonywania zmian, takich jak np. dopisywanie nowych członków rodziny, jedynie w rocznice polisy
+ Dowolność wyboru stałej lub malejącej sumy ubezpieczenia
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Produkt Compensy jest dość mocno rozbudowany, przy czym nie najprostszy do zrozumienia. Pewnym novum jest wypłata połowy świadczenia z umowy głównej już po diagnozie choroby śmiertelnej, a pozostałej części po ewentualnej śmierci.

Zobacz też: Video Compensa Ochrona Optima

Review Compensa Ochrona Optima.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.