Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Ubezpieczenie MetLife można teraz kupić bez wychodzenia z domu

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie MetLife można teraz kupić bez wychodzenia z domu

MetLife umożliwia zdalną sprzedaż ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenia MetLife można teraz kupić zdalnie, bez konieczności przesyłania oryginałów dokumentów, podczas wirtualnego spotkania lub rozmowy telefonicznej z agentem. Dostępne w ten sposób są prawie wszystkie ubezpieczenia na życie oferowane przez MetLife.
 

Mirosław Kisyk, Prezes i Dyrektor Generalny MetLife.

W obecnej sytuacji naszym priorytetem jest świadczenie usług w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo klientom i naszym agentom. Wszędzie tam, gdzie to możliwe wprowadzamy zdalne procesy. Od dłuższego czasu większość spraw można załatwić u nas na odległość, teraz także kupić ubezpieczenie, dzięki czemu możemy zaoferować klientom ochronę, której teraz najbardziej potrzebują, a także wesprzeć naszych agentów i ułatwić im pracę w tym wymagającym czasie

Sam proces sprzedaży został uproszczony, aby umożliwić płynniejsze i szybsze zawarcie umowy za pomocą rozwiązań zdalnych.

Zdalnie przeprowadzana jest analiza potrzeb, a wszystkie dokumenty związane z zawarciem umowy ubezpieczenia, np. kalkulacja wysokości składki, ogólne warunki ubezpieczenia, spisany zdalnie wniosek o ubezpieczenie, oraz inne ważne informacje, przesyłane są klientom elektronicznie.

– Ze względu na zagrożenie spowodowane koronawirusem zachęcamy klientów do korzystania z tej formy usług. Dzięki temu, w bezpieczny sposób, możemy oferować klientom dostęp do naszych produktów  – wyjaśnia Magdalena Brzozowska-Tomczyk, Dyrektor Pionu Klienta Indywidualnego w MetLife.

W produktach MetLife nie ma wykluczenia pandemii czy epidemii, w tym koronawirusa.

Zachorowanie na COVID-19 oraz jego następstwa są objęte standardową ochroną, w zakresie określonym przez daną umowę ubezpieczenia. Świadczenie jest wypłacane, kiedy klient ma
w polisie ochronę w przypadku pobytu w szpitalu z powodu choroby, z uwzględnieniem okresu karencji, który jest określony w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Usługi assistance dostępne w ramach wybranych umów dodatkowych również nie zawierają wykluczeń z tytułu pandemii. Klienci, którzy np. mają umowę Konsultacja Medyczna czy Druga Opinia Medyczna mogą dodatkowo korzystać, bez wychodzenia z domu, z drugiej konsultacji medycznej.

Opis wszystkich świadczeń, w tym wyłączenia odpowiedzialności, znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy. Więcej informacji na www.metlife.pl

Review Ubezpieczenie MetLife można teraz kupić bez wychodzenia z domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin