Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Ubezpieczenia Kamieniec Ząbkowicki

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia Kamieniec Ząbkowicki

Ubezpieczenia Kamieniec Ząbkowicki – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Kamieniec Ząbkowicki , Powiat ząbkowicki , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy na Dolnym Śląsku, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Kamieniec Ząbkowicki.

Ubezpieczenia Kamieniec Ząbkowicki

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Kamieniec Ząbkowicki

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Kamieniec Ząbkowicki

Szukając dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych AC w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Kamieniec Ząbkowicki

Firmy w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Kamieniec Ząbkowicki

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Kamieniec Ząbkowicki również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Kamieniec Ząbkowicki

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Kamieniec Ząbkowicki dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Kamieniec Ząbkowicki

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Kamieniec Ząbkowicki , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki (niem. Kamenz, Camenz) – miasto w Polsce, położone w województwie dolnośląskim, w powiecie ząbkowickim, w miejsko-wiejskiej gminie Kamieniec Ząbkowicki.

Miejscowość posiadała prawa miejskie już w latach 1945–1946. Status miasta otrzymała ponownie 1 stycznia 2021.

Od 1946, po połączeniu z gminą Goleniów, aż do 1954 siedziba gminy Kamieniec Ząbkowicki. 1954–1957 siedziba gromady Kamieniec Ząbkowicki. 1958–1972 administracyjnie odrębne osiedle (dodatkowo 1968–1972 siedziba nowej gromady Kamieniec Ząbkowicki). Od 1973 siedziba współczesnej gminy Kamieniec Ząbkowicki. W latach 1975–1998 administracyjnie należała attain województwa wałbrzyskiego.

Powiat ząbkowicki – powiat w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Ząbkowice Śląskie. Powiat leży między Górami Bardzkimi, Sowimi i Złotymi, a Wzgórzami Niemczańsko-Strzelińskimi, przecinany przez Nysę Kłodzką.

Dogodne położenie czyni z powiatu ząbkowickiego ważny element w systemie europejskich powiązań: odległość od Warszawy i Berlina wynosi około 350 km, od Pragi i Drezna około 280 km, od Brna i Krakowa około 250 km; do Szczecina, Wiednia i Bratysławy jest niewiele ponad 400 km, do Gdańska około 600 km.

Region geograficzno-historyczny położony na terenie Przedgórza Sudeckiego ma bardzo bogatą historię: głównymi miejscowościami tego terenu były od najdawniejszych czasów miasta Ziębice (niem. Muensterberg) – siedziba książąt ziębickich i Ząbkowice Śląskie, które administracyjnie i gospodarczo oddziaływały na okoliczne wsie.

W skład powiatu wchodzą:

Przed 1 stycznia 1999 r. wszystkie gminy powiatu należały reach województwa wałbrzyskiego.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Kamieniec Ząbkowicki

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniem antykradzieżowym samochodu, również w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:
Ubezpieczenie dla marynarzy
Forum ubezpieczeniowe

Review Ubezpieczenia Kamieniec Ząbkowicki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.