Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » Ubezpieczenia dla anestezjologa Rzeszów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia dla anestezjologa Rzeszów

Ubezpieczenia dla anestezjologa Rzeszów – tego szuka co raz częściej anestezjolog. Nasi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomagają anestezjologom właśnie w tym – w wyborze ubezpieczenia.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia dla anestezjologa

W tym tekście pochylamy się nad następującymi tematami: o jakie ubezpieczenia najczęściej pytają i kupują anestezjolodzy, pracownicy ochrony zdrowia, kto kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu, w jakim wieku są lekarze kupujący ubezpieczenie od utraty dochodu, kto częściej kupuje polisę od utraty dochodu dla lekarzy – kobiety czy mężczyźni.

Ubezpieczenia dla anestezjologa Rzeszów

Anestezjolog – lekarz posiadający specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii. Do obowiązków lekarza anestezjologa należą: znieczulanie pacjentów wymagających operacji, leczenie pacjentów oddziału intensywnej terapii, leczenie bólu ostrego i przewlekłego oraz resuscytacja.

Jakie ubezpieczenia najczęściej kupują anestezjolodzy

Wśród ubezpieczeń które najczęściej kupują anestezjolodzy znajdują się:

Kto kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu dla medyków

Najliczniejsza grupa pracowników Ochrony Zdrowia, kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy, to osoby w wieku 45 – 54 lat. Stanowią oni aż 42,24% kupujących.

Mężczyźni czy kobiety kupują polisę od utraty dochodu dla medyków

31% pracowników ochrony zdrowia kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu medyków to mężczyźni.

Z kolei 69% klientów kupujących ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy to kobiety.

Jednak, ten rozkład według płci zmienia się… wraz z wiekiem.

Jakie firmy ubezpieczają lekarzy?

Do towarzystw ubezpieczeniowych w których najczęściej lekarze, a dokładniej – anestezjolodzy kupują ubezpieczenia należą Lloyds, Leadenhall, Aviva, Generali, PZU.

Informacje: Rzeszów 

Rzeszów – miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego i ośrodek aglomeracji rzeszowskiej. Według stanu z 31 grudnia 2021 Rzeszów zamieszkuje 198 609 osób, co czyni go piętnastym miastem Polski pod względem liczby ludności.

W mieście znajdują się dwie duże uczelnie państwowe – Uniwersytet Rzeszowski (4 kolegia) i Politechnika Rzeszowska (7 wydziałów) oraz kilka niepublicznych, między innymi Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Wyższe Seminarium Duchowne.

Do infrastruktury Rzeszowa należy międzynarodowy port lotniczy w Jasionce. W jego bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis, skupiający przemysł wysokiej technologii. Na północnych obrzeżach miasta działa również specjalna strefa ekonomiczna pod nazwą Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko, utworzona z inicjatywy powiatu rzeszowskiego.

W mieście działają trzy konsulaty honorowe: Niemiec, Słowacji i Ukrainy. Rzeszów jest członkiem Unii Metropolii Polskich oraz Stowarzyszenia Eurocities zrzeszającego miasta europejskie.

Rzeszów otrzymał status miasta na prawie magdeburskim z nadania króla Kazimierza Wielkiego 19 stycznia 1354. Od tego czasu był Rzeszów formalnie do 1845 miastem prywatnym i rezydencją magnacką. Pierwszym właścicielem miasta był rycerz Jan Pakosławic ze Strożysk, którego wspomniany przywilej Kazimierza Wielkiego upoważnił do nowej lokacji przestrzennej na południe od pierwotnej osady (dziś os. Staromieście). W 1633 Rzeszów uzyskał prawo składu. Miasto leżało pierwotnie na zachodnich rubieżach Rusi Czerwonej, przyłączonej do Polski w rezultacie wypraw Kazimierza Wielkiego, zaś administracyjnie w okresie staropolskim na obszarze ziemi przemyskiej województwa ruskiego, blisko granic z ziemią sanocką i z województwem sandomierskim. Po I rozbiorze Polski w 1772 Rzeszów wszedł w skład monarchii austriackiej, a w 1782 został stolicą cyrkułu (początkowo na krótko – pilźnieńskiego, a następnie rzeszowskiego). Od 1869 Rzeszów funkcjonował w obrębie autonomicznej Galicji. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 znalazł się w województwie lwowskim. Po zajęciu przez wojska sowieckie w 1944 Rzeszów został desygnowany na siedzibę władz wojewódzkich; od roku 1945 do 1998 był stolicą województwa rzeszowskiego, a od 1 stycznia 1999 jest stolicą województwa podkarpackiego.

Dowiedz się więcej – video o ubezpieczeniach na YouTube.

Ubezpieczenia Leadenhall w pobliżu

Szukając ubezpieczeń Leadenhall w pobliżu, kieruj się poniższymi linkami:

Ubezpieczenie na życie w pobliżu

OIL ubezpieczenia w pobliżu

Ubezpieczenia dla marynarzy w pobliżu

Ubezpieczenie od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia dla ratowników w pobliżu

Jeżeli szukasz ubezpieczeń dla ratowników medycznych w pobliżu miasta Rzeszów , Podkarpackie to sprawdź poniższe linki:

Ubezpieczenia dla psychologów w pobliżu

Jeżeli szukasz ubezpieczenia dla psychologa w pobliżu miasta Rzeszów , Podkarpackie to sprawdź poniższe linki:

Review Ubezpieczenia dla anestezjologa Rzeszów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.