Ubezpieczenia » Redakcja

Redakcja

O ubezpieczeniapoludzku.pl

Eksperci ubezpieczeniowi współtworzą ten serwis

Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.

Naszą misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas.

Na bazie naszych doświadczeń, wiedzy, wieloletniej współpracy z klientami, publikujemy treści, aby przybliżać ideę ubezpieczeń Polakom.

Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób.

Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi.

Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej.

Możesz napisać do mnie na adres info ( małpa ) ubezpieczeniapoludzku.pl.

Dorota Sztandera

Dorota Sztandera to doświadczona agentka ubezpieczeniowa. W swoich tekstach opisuje, jak pomaga swoim klientom w wyborze ubezpieczenia na życie. Dorota na co dzień wspiera swoich klientów w ubezpieczeniach komunikacyjnych, na życie, majątkowych.

Przykładowo w tekście Ubezpieczenie na życie dla kobiety. Poznaj historię 37-latki, Dorota opisała jak 37-latka wybrała ubezpieczenie na życie i zabezpieczyła poprzez polisę siebie oraz swoją rodzinę. Warto przeczytać ten tekst, bo bardzo dobrze pokazuje w jakich momentach sięgamy po ubezpieczenie na życie.

Paweł Rudzki

Kontakt

Serwis ubezpieczeniapoludzku.pl jest realizowany przez firmę Klubowicz.com Marcin Kowalik, z siedzibą przy ul. Milczańskiej 4/1, 70-117 Szczecin.

Jednak wszystko załatwiamy zdalnie – przez email i telefon.


Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy ubezpieczeniowego

Wypełnij powyższy formularz kontaktowy aby zdobyć kontakt do zaufanego agenta, doradcy który również zdalnie, niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania może Ci pomóc w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia i dopełnieniu formalności.

Doradca może Ci pomóc między innymi w: ubezpieczeniach na życieubezpieczeniach dla lekarzyubezpieczeniach b2bubezpieczeniach od utraty dochoduzabezpieczeniach samochodu, ubezpieczeniach komunikacyjnych AC, ubezpieczeniach dla firm, ubezpieczeniach grupowychubezpieczeniach w UKubezpieczenia dla marynarzy.

Review Redakcja.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin