Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Keyless

Keyless – to system otwierania samochodu bez kluczyków. Wśród właścicieli aut “keyless” bardzo popularne jest zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu.

Oferowany m.in. w modelach Audi, Mercedesa i Hyundaia system bezkluczykowego elektronicznego dostępu i uruchamiania samochodu.

Sensor zainstalowany w samochodzie wysyła sygnał do kluczyka, gdy ten znajdzie się w odległości przynajmniej 1.5 m od samochodu.

Gdy układ odbierze sygnał zwrotny wysłany z kluczyka, wówczas poprzez pociągnięcie klamki odblokowywane są zamki wszystkich drzwi, a samochód przygotowywany jest do uruchomienia silnika.

W samochodach typu keyless, często montowane są zabezpieczenia antykradzieżowe. Często są to też ukryte zabezpieczenia antykradzieżowe auta.

Keyless

Review Keyless.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.