Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Ubezpieczenie grupowe czy warto? Opinie na forum

Ubezpieczenie grupowe czy warto? Opinie na forum

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #44939
  admin
  Opiekun forum

  Ubezpieczenie grupowe czy warto? Opinie na forum

  To pytanie często jest zadawane na ubezpieczeniowym forum internetowym.

  To pytanie mogą zadawać dwie zupełnie inne grupy zainteresowanych.
  Z jednej strony o to mogą pytać księgowe, pracownicy działów hr (human resources), czy też po prostu po polsku – pracownicy działów kadr.
  Bo to oni wdrażają w danej firmie ubezpieczenie grupowe.

  Drugą grupą, która zadaje na forum pytanie „ubezpieczenie grupowe czy warto” to są już sami zainteresowani klienci – czyli osoby ubezpieczane.

  To oni w końcu płacą składki ubezpieczeniowe i to oni są zainteresowani … no właśnie tym – czy warto zainwestować w ubezpieczenie grupowe.

  Jeżeli posiadasz ubezpieczenie grupowe, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie posiada – podziel się swoją opinią na forum ubezpieczeniowym w tym wątku na forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem grupowym dla firmy i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach grupowych dla firm i staramy się odpowiedzieć wraz z agentami ubezpieczeniowymi… czy warto wykupić ubezpieczenie grupowe.

  Ubezpieczenie grupowe czy warto? Opinie na forum

  Zobacz też:
  Video “Co pracownikowi daje ubezpieczenie grupowe”

  Szukam ubezpieczenia grupowego

  #44962
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Ubezpieczenie grupowe to często jeden z najczęściej wskazywanych dodatkowych benefitów pracowniczych. Wielu pracowników chce mieć ubezpieczenie grupowe.

  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach grupowych. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych osób które pracują w księgowości czy w działach kadr, czyli osób wdrażających ubezpieczenia grupowe w firmach. Ale ciekawi jeteśmy też opinii – klientów / posiadaczy ubezpieczeń grupowych.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia grupowego lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach grupowych – kliknij tutaj i zamów bezpłatną pomoc agenta. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie w kalkulacji i wyborze ubezpieczeń grupowych.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym w sprawie ubezpieczeń grupowych

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.