Colonnade Ubezpieczenie opinie na forum

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #41993
  admin
  Opiekun forum

  Colonnade Ubezpieczenie opinie na forum

  Colonnade Ubezpieczenie opinie na forumColonnade Ubezpieczenie opinie na forum – na tym temacie skupiamy się w tym wątku na forum ubezpieczeniowym. Zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Colonnade.
  Jeżeli posiadasz polisę na życie Colonnade, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Colonnade Insurance S.A. (Colonnade) jest firmą zarejestrowaną w Luksemburgu, należącą w całości do Fairfax Financial Holdings Limited, utworzoną w celu strategicznej ekspansji działalności ubezpieczeniowej Fairfax na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma prowadzi działalność za pośrednictwem oddziałów w Polsce, Czechach, Bułgarii i Rumunii, na Słowacji, Węgrzech oraz spółki zależnej na Ukrainie.

  Colonnade oferuje różne rodzaje ubezpieczeń. Każde z nich pewnie ma inne opinie. Rodzaje ubezpieczeń znajdujących się w ofercie Colonnade to między innymi: Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny, Ubezpieczenie NNW dla Twojej rodziny z dodatkiem assistance, Ubezpieczenie powypadkowego leczenia szpitalnego, Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków – złamania kości i oparzenia ciała, Ubezpieczenia następstw zachorowania na raka, ubezpieczenie wyjazdów krajowych, ubezpieczenie kosztów rezygnacji, ubezpieczenie wyjazdów za granicę.

  Colonnade oferuje też ubezpieczenia dla firm i biznesu: Ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej (dowiedz się więcej: Ubezpieczenie OC dla fizjoterapeuty opinie), Ubezpieczenie mienia i utraty zysku od wszystkich ryzyk , Ubezpieczenia majątkowe All-in-One , Ubezpieczenie budowy i montażu od wszystkich ryzyk , Ubezpieczenie majątkowe dla nieruchomości komercyjnych , Ubezpieczenie awarii maszyn i utraty zysku w jej wyniku , Ubezpieczenie od ryzyka terroryzmu i sabotażu , Ubezpieczenie elektroniki od wszystkich ryzyk.

  Colonnade to też: Grupowe ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków , Grupowe ubezpieczenie podróży zagranicznych , Program ubezpieczenia dla kierowców firm transportowych , Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci, młodzieży oraz pracowników placówek oświatowych , Ubezpieczenie władz spółki – D&O , Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych, Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej – PI , Ubezpieczenie publicznej oferty papierów wartościowych, Ubezpieczenie D&O odpowiedzialności członków organów instytucji finansowych, Ubezpieczenie ryzyk bankowych , Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej instytucji finansowych, Ubezpieczenie ryzyk związanych z RODO .
Colonnade ma też w swojej ofercie ubezpieczenia środowiskowe – Odpowiedzialność za szkody w środowisku.

  Wśród ubezpieczeń transportowych od Colonnade możemy znaleźć: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora, Ubezpieczenie mienia w transporcie Cargo, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej przewoźnika drogowego.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.
  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie od Colonnade i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej. Dzięki Tobie, osoby szukające informacji na temat “Colonnade Ubezpieczenie opinie na forum” odnajdą to czego szukały.

  • This topic was modified 3 lata, 4 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata, 4 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata, 3 miesięcy temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 3 lata temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata, 1 miesiąc temu by admin.
  • This topic was modified 2 lata temu by admin.
  • This topic was modified 1 rok, 5 miesięcy temu by admin.
  #42880
  Marcin Kowalik
  Uczestnik

  Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach Colonnade. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych klientów / posiadaczy ubezpieczeń Colonnade.

  Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach Colonnade – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

  Warto dodać że oferta ubezpieczeń Colonnade o których opinie pytają często klienci obejmuje dla klientów indywidualnych: ubezpieczenia NNW, turystyczne, ubezpieczenia następstw zachorowania na raka, ubezpieczenia sprzętu elektronicznego. Firmy natomiast mogą skorzystać z oferty ubezpieczeń Colonnade: ubezpieczenia OC (inne niż te komunikacyjne), ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia osobowe, ubezpieczenia środowiskowe.

  Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

  #42964

  Moja opinia o colonnade

  Mój mąż wracając z pracy z zagranicy wykupił to ubezpieczenie,powiedział mi że mam przyjąć kuriera bo na mnie wystawiono polecenie zapłaty. Byłam sceptycznie nastawiona bo mieliśmy ubezpieczenie w pracy. Nasze 3 dziecko było w drodze więc nie chciałam kolejnych wydatkow. Mąż zginął w wypadku samochodowym wracając do kraju, zostałam sama z dziećmi. Nie wiem czy ,,ktos” czuwał nas Nami, ale okazało się, że z ubezpieczenia w pracy męża nie dostałam nic bo stwierdzili,że on prowadził auto, że swojego grupowego dostałam grosze za śmierć męża. A z polsiy colonnade wypłacili mi 115tysiecy bez patrzenia na to czy był kierowcą czy nie. Tylko 1 składkę oplacilam i wyplacili normalnie zszokowali mnie bo są stratni, oczywiście opłacam dalej i dobrze,że z konta ta składka szła bo bym nie pamiętała żeby opłacić bo sama nie pamiętam co się że mną działo, w jakim szoku byłam od razu po śmierci ukochanego Marka

  #42963
  Anonim
  Nieaktywny

  Witam
  Prosze o opinię o colonnade.
  Wypowiedzialem umowę bo chwycił mnie covid. Nie że zachorowałem ale sytuacja finansowa mnie chwyciła. Mam pytanie czy zwrócą mi pieniądze za okres od 2016 ? Napiszcie . . .

  #173560
  obserwator
  Uczestnik

  coloney czy colonnade?
  jak się nazywa ta firma ubezpieczeniowa?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

17 comments

 1. Wykupiliśmy w Colonnade ubezpieczenie dla całej rodziny. Żona była sceptycznie nastawiona mówiąc, że będziemy płacić a i tak nic z tego nie będzie. Kilka miesięcy później w pracy miałem wypadek; maszyna, na której pracuje zmiażdżyła mi nogę. Do tej pory nie mogę pracować. Złożyłem wszystkie dokumenty do Colonnade i zostały mi wypłacone pieniądze bez problemów. Bez Tych pieniędzy nie wiem jak by wyglądało nasze życie w tym ciężkim dla nas czasie. Teraz chodzę na rehabilitację i staje na nogi.
  Dziękuję Colonnade. Wkońcu uczciwy ubezpieczyciel.

 2. jedna gwiazdka to za dużo colonnade to za dużo. O mało co w wypadku nie straciłam życia. Ta firma przyznała mi 25% ubytku na zdrowiu. Ta firma powinna być pozwana do sądu. Zastanawiam się nad tym.

  • Ja właśnie w wyniku wypadku straciłem nogę a firma colonate nie wypłaciła mi ani grosza. Jestem obecnie na wózku inwalidzkim i całkowicie niepełnosprawny a oni sobie stwierdzili że z wypisu ze szpitala nie wynika iż doznałem wypadku i nie wypłaca mi ani grosza dlatego idę z nimi do sądu

 3. Colonnade korzystałam z tego ubezpieczenia na wyjeździe narciarskim we Francji. To jedna z tych firm w których, trzeba zapłacić, ale w razie zgłoszenia szkody nic się nie dostanie. Zginęły mi buty narciarskie i trekingowe, te pierwsze podczas transportu i napisano mi, że mam przedstawić raport policji i rachunek za nowe, kupione na miejscu. Wypożyczyłam buty narciarskie, by móc korzystać z urlopu. Okazało się, że ubezpieczenie mi kosztów nie zwróci, należało buty kupić na miejscu. Zdecydowanie odradzam tego ubezpieczyciela.

  • A co w tym dziwnego? Jak płacisz OC za auto i ktoś ci w niego rąbnie, to chyba najpierw zgłaszasz na policję nie? A jeśli dogadujecie się ze sprawcą, też wykazujesz ubezpieczycielowi dokumenty. Żadna firma ubezpieczeniowa nic nie da, jeśli nie udowodnisz, bo nie są wróżkami czy ktoś faktycznie ci krzywdę zrobił czy po prostu chcesz coś wyłudzić. Zasada ograniczonego zaufania. I od tego też jest karta produktu, warunki ubezpieczenia czy tabela świadczeń. Jeśli nie czytasz podpisywanych umów i jakie są warunki, to pogratuluj sobie. Pozdrawiam, były agent PZU, Uniqa i prudential 😉

 4. Firma colonnede to jest najgorsza firma ubezpieczeniowa to są złodzieje i oszuści nie zwracają kosztów za zerwanie umowy gdy ja im mówiłam dwa dni po ich Romowie to powiedzieli że takiej rozmowy nie było dlatego ostrzegam was przed tą firmę ubezpieczeniową to są totalni złodzieje i oszuści odradzam brania tam ubezpieczenia bo nie dostaniecie żadnych pieniędzy jak byście chcieli zerwać umowę ja ich mam zamiar podać na policję i do sądu

 5. Człowieka szlak trafia po 5 tym telefonie i braku zrozumienia, kiedy grzecznie mówisz NIE DZIEKUJE! KOGO WY ZATRUDNIACIE? ZEBY DZWONIC I DZWONIC I MECZYC? SKORO MOWIE NIE TO NIE CHCE SKORZYSTAC Z WASZEJ OFERTY!!!! TYLE W TEMACIE

 6. Mąż złamał nogę w wypadku w drodze do pracy. liczyłam że ubezpieczenie Collonade pomoże w pokryciu kosztów powrotu do zdrowia. I owszem – wg Collonade i ich lekarza orzecznika podwójne złamanie kości podudzia, 11 śrub, 2 blachy i 2 druty, 1,5 roku leczenia i rehabilitacji to 2% uszczerbku na zdrowiu – więc zawrotna suma odszkodowania aż 800 zł ! Pobyt w szpitalu 0 zł, operacja 0 zł. Nadmienię że jesteśmy klientami Collonade od 4 lat więc zapłacone składki wielokrotnie przewyższają wypłacone “odszkodowanie”

  • Jakie to było ubezpieczenie, czy tam było ruzyko: pobyt w szpitalu, operacja chirurgiczna, czy tylko NNW i nie było uszczerbku na zdrowiu, bo nastąpiło wyzdrowienie, pytam z ciekawości, bo chcę kupić ubezpieczenie.
   Janusz

 7. Brałxm udział w sprzedaży tych produktów. Od razu powiem, że część opinii pochodzi od pracowników i również ja napisałxm jedna z nich. W zasadzie dwie. Dodatkowo przyjrzyjcie się treści tychże; one dosłownie są robione na zasadzie ctrl+c i Ctrl+v, bo ta sama treść pojawia się w wielu miejscach. Sama sprzedaż jest w moim odczuciu nieetyczna. Dodatkowo sprzedają to osoby które same nie wiedzą co sprzedają. Masz pokazana prezentacje że jest super i cudownie, dostajesz kartkę, czytaj i sprzedawaj. Zadaj jakiekolwiek bardziej skomplikowane pytanie, a konsultant się wykrzaczy. Ale nie polecam tego robić – to jest kołchoz. Trzeba naprawdę “walczyć” z klientem o klienta. Odnośnie tego skąd są dane; z głupoty ludzkiej. Było nie wypełniać konkursów o bony z biedronki, action czy innych. Co też dowiecie się wprost pytając się konsultanta o dane – nawet dowiecie się dokładnie z jakiej strony i w jakiej godzinie wniosek został wypełniony.

 8. Robia problemy z byle czego pan co sie zajmowal moja szkoda byl nie mily opryskliwy i nie byl w stanie mi wyjasnic co mam robic odradzam

 9. Pierwszy raz kontaktowałem się telefonicznie z firmą COLONNADE ,jestem pod dużym wrażeniem .Bardzo miła Pani odpowiedziała mi na wszystkie moje wątpliwości i fachowo mi wszystko wytłumaczyła.POLECAM..

 10. związku zawartymi umowami w colonnade Aktywni w Zyciu oraz Rodzina w Colonnade oraz plaster plus to sa zwykłe polisy by naciągnąć naiwnych klientów którzy na piekne słówka wieza doradcy ubezspieczenia wciskają makaron na uszy jak przychodzi do zglosznia szkody to zakarzdym razem wymyślają ze to nie jest wypadek.by uniknąć odpowiedzialności.

  • Ta polisa w Colonnade to jedno wielkie nieporozumienie.Lekarz przeważnie odrzuca wnioski że nie kwalifikujesz się do wypłaty roszczenia a przy zamknięciu polisy i upomnieniu o zwrot składek – piszą że – polisa nie jest polisą kapitałową i składki nie są zwracane. Jednym słowem pieniążki zostają w firmie. Można ? Można

 11. Nie polecam ubezpieczenia w Colonnade.
  Jeśli chcą pozyskać klienta to wydzwaniają aż do znudzenia – a jeśli tylko klient złoży dokumentację odnośnie wypłaty roszczenia to ” doktor specjalista od siedmiu boleści ” wyda taką opinię że się nie dostanie ani grosza , gdzie w innej firmie ubezpieczeniowej nie ma z tym problemu.Omijac szerokim łukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.