Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Szukam ubezpieczenia na życie w Londynie

Szukam ubezpieczenia na życie w Londynie

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #42667
    Szymon
    Uczestnik

    no hej
    Szukam ubezpieczenia na życie. Mieszkam i pracuję w Londynie. Więc to chyba musi być takie
    specjalnie ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK.
    Jestem gotów płacić za tą polisę kilka funtów miesięcznie. Nie wiem ile kosztuje takie ubezpieczenie na życie.
    Myślę też o Income Protection Insurance. Ale to osobna kwestia. Najważniejsze dla mnie jest żeby moja rodzina dostała pieniądze po mojej śmierci, z ubezpieczenia na życie.
    Jakie są Wasze opinie o towarzystwach ubezpieczeniowych które oferują polisy na życie w UK dla Polaków?

    dziękuję z góry za pomoc.

    #44483
    Marcin Kowalik
    Uczestnik

    Ubezpieczenie na życie w Londynie

    Mieszkasz w Londynie i szukasz ubezpieczenia na życie? To warto spytać co o tym wszystkim myśli agent ubezpieczeniowy 🙂

    Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego z Londynu o ubezpieczeniach na życie. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych osób, którzy zdecydowali się na ubezpieczenie na życie, lub którzy też wpisują w wyszukiwarkę „szukam ubezpieczenia na życie w Londynie”.

    Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia na życie w angielskiej stolicy lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach na życie – kliknij tutaj i zamów bezpłatny kontakt z agentem w UK. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie zdalnie!

    Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

    Zobacz też temat:
    szukam ubezpieczenia na życie w Warszawie

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.