Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » PZU – Ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy opinie

PZU – Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #44953
    admin
    Opiekun forum

    PZU – Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie. O tym jest ten wątek.

    Opinie na forum o ubezpieczeniu od utraty dochodu PZU

    PZU – Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinieW tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy PZU.

    Jeżeli posiadasz polisę Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń – PZU, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie od utraty dochodu posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

    Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

    Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem od utraty dochodu PZU i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach od utraty dochodu PZU.

    Tutaj z kolei znajdziesz więcej informacji ogólnych na temat:
    Ubezpieczenie utraty dochodu dla lekarza PZU
    Lloyds – Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie
    Zobacz też: video o ubezpieczeniach od utraty dochodu PZU

    #45011
    Anonim
    Nieaktywny

    właśnie sie zastaawiam nad takim ubezpieczeniem. Od utraty dochodu. Przydaloby sie.
    Nigdy nie wiadomo co z praca sie stanie. Slyszalem dobre opinie o warcie, pzu, lloyds czy interpolska. Ale to byly powtarzane opinie od osob trzecich. nie u źźródla.

    posalem juz o tym w watku warty, generali.

    Co wy myslicie?
    Pracuje jako fizjoterapeuta.

    pozdro

    #45023
    Marcin Kowalik
    Uczestnik

    PZU i ubezpieczenie od utraty dochodu

    Powszechne Towarzystwo Ubezpieczeniowe i ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy PZU to tematy o których opinie są często wyszukiwane przez klientów zainteresowanych tymi ubezpieczeniami.

    Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach PZU. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych lekarzy – klientów / posiadaczy ubezpieczeń PZU.

    Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach PZU – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

    Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

    #45025
    UlaPigula
    Uczestnik

    a jak to wygląda jezeli chodzi o ubezpieczenia od utraty dochodu dla pielęgniarek?
    zastanawiam sie nad takim ubezpieczeniem, jestem pielęgniarką…
    proszę o Waszą opinię.
    Czy PZU jest dobrym ubezpieczeniem od utraty dochodu dla pielęgniarek?

    #45074
    Mateusz
    Uczestnik

    PZU – o tym też myślałem… bo to często widzę u znajomych lekarzy.
    Jakie są wasze opinie o ubezpieczeniach PZU dla lekarzy chirurgów?
    Ktoś to ubezpieczenie ma?
    ja szukam takiego ubezpieczenia od utraty dochodu dla siebie – dla lekarza chirurga.
    Jestem chirurgiem. To czego najbardziej sie obawiam to te ze stracę mozliwosc operowania…
    że stracę władzę w rękach na przykład po jakimś wypadku czy upadku.
    A z czegos trzeba zyc. Jak już to ktoś kiedyś napisał na tym forum ubezpieczeniowym.

    #45791
    Mikołaj
    Uczestnik

    jestem ortopedą, szukam ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy ortopedów… co polecacie? jaką firmę?

    #48426
    Bartolelo
    Uczestnik

    ja sie zastanawiam nad tym. Znajomy to wziął pare miesiecy temu i teraz mu wyplacili faktycznie.
    troche bylo zbierania papierow ale to ubezpieczenie od utraty dochodu jednak dziala!!

    #49340
    Marlette80
    Uczestnik

    Mateusz – i co? Kupiłeś to ubezpieczenie od utraty dochodu?
    czy to jest ubezpieczenie od utraty pracy? jak t o działa? Ktoś już to brał?
    w ogole to skladki jak duże są za to?
    jezeli dobrze rozumiem to jak sie ubezpieczenie w ubezpieczeniu od utraty dochodu i będę miał wypadk i nie bede mógl operowac, to wtedy dostaje od ubezpieczenia tyle ile bym zarabiał normanie?

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

1 comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.