Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Generali – opinie

Generali – opinie

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #42577
    admin
    Opiekun forum

    Opinie na forum Generali

    Rok 2020 był dla Generali lepszy jeżeli chodzi o liczbę skarg od niezadowolonych klientów. Jak donosi Raport Rzecznika Finansowego, w 2020 pojawiło się 9831 skarg od niezadowolonych klientów. To aż 713 mniej negatywnych opinii niż w roku poprzednim.

    Jeżeli porównać liczbę tych negatywnych opinii o Generali z udziałem procentowym ubezpieczyciela w rynku, to wynik stawia Generali na dziesiątej pozycji.

    Co wpłynęło na zmniejszenie liczby negatywnych opinii na temat Generali w 2020? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania w tej sprawie.

    Jeżeli posiadasz polisę Generali, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

    Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

    Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem od Generali i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Generali.

    Sprawdź też: Aviva opinie

    #44932
    Marcin Kowalik
    Uczestnik

    Jeżeli szukasz opinii o Generali to warto też spytać co o tym wszystkim myśli agent ubezpieczeniowy. Bo opinie w Internecie, od klientów Generali to jedno a to co myśli o produktach agent ubezpieczeniowy – to drugie.

    Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach Generali. Tutaj pewnie znajdą się niżej w postach na forum opinie też innych osób, którzy zdecydowali się na ubezpieczenie Generali, lub którzy też wpisują w wyszukiwarkę „Generali opinie”.

    Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia Generali lub chcesz poznać opinie o polisach tego towarzystwa ubezpieczeniowego – kliknij tutaj i zamów bezpłatną rozmowę. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

    Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

    Pomagamy już klientom między innymi w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie, Sopocie, Łodzi, Rzeszowie, Katowicach.

    #44857
    Bozena
    Uczestnik

    Pozytywnie oceniam Generali. kilka razy korzystałam np. za zalanie w piwnicy, przyjechał rzeczoznawca, opisał szkodę i otrzymałam odszkodowanie.Trwało to kilka dni. Za pobyt w szpitalu po komplikacjach po porodzie też otrzymałam odszkodowanie. Popsuł mi się odkurzacz w domu a mam ubezpieczony do i to co mam w środku, nie dało się naprawić odkurzacza i otrzymała zwrot kosztów jego zakupu. Także powiem jedno: jak się ma dobrze dopasowaną polisę to ona nie ma prawa nie zadziałać! POLECAM

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
admin

1 comment

  1. Odradzam Generali! Home assistance (ubezpieczenie mieszkania) w pakiecie diamond to jedna wielka sciema. Hyraulik nie kontaktuje sie i trzeba go scigac, przychodzi i rozwala kran, i tak mnie z tym zostawia. A usluga ma kosztowac do 2000 zl wiec oczekuje, ze tak jak w przypadku innej ubezpieczalni z ktora mialam do czynienia, hydraulik naprawi to co zepsul, czyli zaoferuje przywiezienie nowego kranu (nawet jesli ja pokrywam koszty) i zamontuje. Taka czynnosc jest do wykonania i koszt jest o wiele nizszy niz 2000 zl, a jej proba nie zostala nawet podjeta, zas Generali odrzucilo moja reklamacje zaslaniajac sie jakims tam przepisem ze nie gwarantuja skutecznosci uslugi. Bez dyskusji zmieniam ubezpieczyciela jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.