Generali – opinie o towarzystwie ubezpieczeniowym

Główna Fora Forum ubezpieczeniowe Generali – opinie o towarzystwie ubezpieczeniowym

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Zamów bezpłatne porównanie ubezpieczeń na życie specjalnie dla siebie i zgarnij zniżkę
 • Autor
  Wpisy
 • #42577
  admin
  Opiekun forum
  Up
  0
  Down

  Opinie na forum Generali

  Rok 2020 był dla Generali lepszy jeżeli chodzi o liczbę skarg od niezadowolonych klientów. Jak donosi Raport Rzecznika Finansowego, w 2020 pojawiło się 9831 skarg od niezadowolonych klientów. To aż 713 mniej negatywnych opinii niż w roku poprzednim.

  Jeżeli porównać liczbę tych negatywnych opinii o Generali z udziałem procentowym ubezpieczyciela w rynku, to wynik stawia Generali na dziesiątej pozycji.

  Co wpłynęło na zmniejszenie liczby negatywnych opinii na temat Generali w 2020? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania w tej sprawie.

  Jeżeli posiadasz polisę Generali, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

  Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

  Jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem od Generali i chcesz zadać pytanie o tą polisę – dodaj swoje pytanie poniżej.

  W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach Generali.

  #44857
  Bozena
  Uczestnik
  Up
  0
  Down

  Pozytywnie oceniam Generali. kilka razy korzystałam np. za zalanie w piwnicy, przyjechał rzeczoznawca, opisał szkodę i otrzymałam odszkodowanie.Trwało to kilka dni. Za pobyt w szpitalu po komplikacjach po porodzie też otrzymałam odszkodowanie. Popsuł mi się odkurzacz w domu a mam ubezpieczony do i to co mam w środku, nie dało się naprawić odkurzacza i otrzymała zwrot kosztów jego zakupu. Także powiem jedno: jak się ma dobrze dopasowaną polisę to ona nie ma prawa nie zadziałać! POLECAM

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Review Generali – opinie o towarzystwie ubezpieczeniowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *