Ubezpieczenia » Tematy » Forum o ubezpieczeniach » Chcę kupić ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza

Chcę kupić ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #44315
    Anonim
    Nieaktywny

    Hejj

    chcę kupić takie ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza. Wole sie zabezpieczyc a podobno to dobrze dziala.
    Czy ktoś może mi pomoc i opisać jak to na prawde działa? Kiedy ubezpieczenie wyplaca, kiedy nie. No i ważne – ile?
    Ja bym chciał takie ubezpieczenie które zabezpieczy mnie przed tym że właściciel zakładu pracy w którym pracuje nagle zawiesi działalność gospodarczą itp…
    Albo że będę miał wypadek i to ubezpieczenie od utraty dochodu będzie wypłacało kasę do czasu aż znowu będę mógl pracowac…
    Skomplikowane, wiem…

    #44316
    Marcin Kowalik
    Uczestnik

    Hej Medyk 🙂

    Dobrze trafiłeś. Ja i mój zespół możemy Ci pomóc w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy.

    Warto zapoznać się z opinią agenta ubezpieczeniowego o ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarza.

    Jeżeli chcesz pomocy w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy lub chcesz poznać opinie o ubezpieczeniach dla lekarzy – kliknij tutaj i zamów bezpłatną kalkulację. Moi zaprzyjaźnieni agenci ubezpieczeniowi pomogą Tobie.

    Zamów bezpłatny kontakt z agentem ubezpieczeniowym

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.