Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ergo Hestia Ergo 4

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425. Nagraj od razu po sygnale. Oddzwonimy.

Ergo Hestia Ergo 4

Ubezpieczenie na życie ERGO 4

W tej publikacji poznasz ubezpieczenie na życie Ergo Hestia Ergo 4. To fragment porównania ubezpieczeń na życie, którego dokonał doświadczony agent ubezpieczeniowy – Arkadiusz Kitowski. Jest to subiektywne porównanie, w oparciu o doświadczenia eksperta ubezpieczeniowego. Poznasz więc opinie o Ergo Hestia Ergo 4.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zalety i wady Ergo Hestia Ergo 4

Ergo Hestia Ergo 4

Plusy ubezpieczenia na życie Ergo Hestia Ergo 4Minusy ubezpieczenia na życie Ergo Hestia Ergo 4
+ Ochrona nawet do wieku 100 lat – Bardzo skromny zakres uszczerbku na zdrowiu
+ Dowolność wyboru stałej lub malejącej sumy ubezpieczenia
+ Global Doctors (dawniej Best Doctors)
Zamów bezpłatną kalkulację ubezpieczenie na życie u agenta

Bez wątpienia cenione i elastyczne rozwiązanie. Przez to tym bardziej dziwi, że sopocki ubezpieczyciel zlekceważył sobie tradycyjnie rozumiane uszczerbki na zdrowiu, zawierając w zakresie jedynie ciężkie uszkodzenia ciała typu utrata kończyny lub władzy w niej, czy utrata jednego ze zmysłów.

Na jaki czas zawierane jest ubezpieczenie Ergo Hestia Ergo 4

Ergo Hestia Ergo 4 to umowa ubezpieczenia zawierana na czas określony, ustalony w umowie ubezpieczenia potwierdzonej polisą.

Ergo 4 OWU

Ergo 4 OWU czyli Ogólne Warunki Ubezpieczenia w postaci PDF są dostępne pod tym linkiem.


Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna – polskie towarzystwo ubezpieczeń z siedzibą w Sopocie, istniejące od 1991 r. Razem z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie ERGO Hestia SA tworzą Grupę ERGO Hestia. 

Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Posiada ogólnopolską sieć przedstawicielstw i oddziałów terenowych. Spółka oferująca ubezpieczenia majątkowe, Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia SA jest drugim w Polsce ubezpieczycielem pod względem wysokości zebranej składki ubezpieczeniowej brutto. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.


Ubezpieczenie na życie Ergo Hestia Ergo 4 od Ergo Hestia to jeden z produktów ubezpieczeniowych, uwzględnionych w porównaniu ubezpieczeń na życie.

Poza polisą od Ergo Hestia, w porównaniu zostały uwzględnione ubezpieczenia na życie od: Allianz, Aviva, Compensa, Generali, Metlife, Nationale Nederlanden, Prudential, PZU.

Średnia Ocena: 5.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
1
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Mirosław
admin

elastyczność ubezpieczenia na życie

dzień dobry

to właśnie ta “Dowolność wyboru stałej lub malejącej sumy ubezpieczenia” o której pisze autor była powodem dlaczego zdecydowałem się na zakup ubezpieczenia na życie ego hestia ergo 4.

Porównanie ubezpieczeń na życie było sensownym ruchem.
Lepiej jednak zrzucić to na agenta uebzpieczeniowego. Samemu lepiej tego nie robić…. opcji jest mnostwo. To porównywanie polis na życie też nie jest łatwe.
Tym się powinien zająć ekspert. Dobrać wysokość składki do potrzeb i możliwości naszych.
A o ergo hestia słyszałem dobre opinie.Sam narazie też jestem zadowolony….

11 miesięcy temu

Review Ergo Hestia Ergo 4.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin