Ubezpieczenia » Zabezpieczenia samochodu » Bear-Lock Chorzów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Bear-Lock Chorzów

Bear-Lock Chorzów – o to często pytają nas nasi klienci. Trafiają do nas, bo szukają zabezpieczenia antykradzieżowego do samochodu, wraz z montażem. Kontaktuję klientów z warsztatem zajmującym się sprzedażą i montażem tych urządzeń.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc konsultanta w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia antykradzieżowego auta w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania

Rodzaje Bear-Lock

Dostępnych jest kilka rodzajów zabezpieczeń od firmy Bear-Lock (Niedźwiedź-Lock):

  • Blokada skrzyni biegów
  • Blokada kierownicy
  • Joylock
  • E-Joylock
  • Sirius-GPS
  • Osłona DPF
  • Safe Box

Zwykle na co dzień pomagamy klientom w ubezpieczeniach komunikacyjnych AC czy ubezpieczeniach na życie. W tym tekście natomiast opisujemy Bear-Lock. Łączymy klientów szukających informacji na temat montażu i zakupu Niedźwiedź-Locka, z lokalnymi warsztatami. Chcą oni po prostu zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą.

Co to jest Niedźwiedź-Lock

Niedźwiedź-Lock to firma z Lubonia koło Poznania. Niedźwiedź-Lock oferuje dwa rodzaje mechanicznych blokad antykradzieżowych: blokady skrzyni biegówblokady układu kierownicy

Czy Niedźwiedź-Lock jest skuteczny?

Na stronie producenta znajdujemy odpowiedź na pytanie czy Bear-Lock jest skuteczny:

Skuteczność zabezpieczeń antykradzieżowych Niedźwiedź-Lock oceniana jest bowiem na 99%, a ich zdemontowanie to wielogodzinny proces i konieczność zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Informacje na temat: Chorzów

Auto alarm w pobliżu

Jeżeli szukasz autoalarmu z instalacją w warsztacie w pobliżu, to sprawdź poniższy link:

Zabezpieczenia antykradzieżowe do Twojego auta w pobliżu

Szukając zabezpieczeń antykradzieżowych do Hyundai, Toyota, BMW, Mercedes, Volvo, Audi z instalacją w warsztacie w pobliżu (np. BearLock, Canlock, Keyless Protector), sprawdź poniższy link:

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc konsultanta w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia antykradzieżowego auta w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania


Zobacz też:

Review Bear-Lock Chorzów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.