Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Aviva ubezpieczyła życie 29 tysięcy medyków

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Aviva ubezpieczyła życie 29 tysięcy medyków

29 tysięcy pracowników ochrony zdrowia przystąpiło do bezpłatnego ubezpieczenia na życie w Avivie. Największym zainteresowaniem cieszyło się wśród lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy łącznie stanowią 81% uczestników. Blisko 70% ubezpieczonych to kobiety.

Wczoraj zakończyły się internetowe zapisy do ubezpieczenia, które było otwarte dla szerokiej grupy zawodów medycznych.

Każdy uczestnik otrzymuje mailem dokument uczestnictwa. Ubezpieczenie obowiązuje do 20 lipca.

Aviva wypłaci świadczenie w kwocie 100 tys. zł osobie uposażonej, gdyby doszło do najgorszego i w okresie trwania polisy ubezpieczony zmarł w wyniku choroby Covid-19 wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

Dziękujemy za zaufanie pracownikom ochrony zdrowia, którzy skorzystali z naszego ubezpieczenia. Szybko zareagowaliśmy na potrzeby środowiska medycznego, dając większe poczucie bezpieczeństwa pracującym na pierwszej linii oraz realną ochronę ich rodzinom.

Adam Uszpolewicz, prezes Avivy


Zobacz też więcej informacji: ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy

Review Aviva ubezpieczyła życie 29 tysięcy medyków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.