Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Agencja ubezpieczeniowa Gniechowice

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Agencja ubezpieczeniowa Gniechowice

Agencja ubezpieczeniowa Gniechowice – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Gniechowice , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Gniechowice , Powiat wrocławski , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy regionie Dolnego Śląska, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Gniechowice.

Agencja ubezpieczeniowa Gniechowice

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Gniechowice

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Gniechowice.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Gniechowice

Szukając dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych AC w miejscowości Gniechowice, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Gniechowice

Firmy w miejscowości Gniechowice które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Gniechowice

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Gniechowice również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Gniechowice

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Gniechowice dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Gniechowice

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Gniechowice , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Gniechowice

Gniechowice (niem. Gnichwitz, ze względu na słowiańskie pochodzenie nazwa ta została zmieniona w okresie nazistowskim, od 1937, na Altenrode N.S.) – wieś w Polsce, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kąty Wrocławskie.

Przez Gniechowice przebiega droga krajowa nr 35, z którą krzyżuje się droga wojewódzka nr 346.

W księdze łacińskiej Liber fundationis episcopatus Vratislaviensis (pol. Księga uposażeń biskupstwa wrocławskiego) spisanej za czasów biskupa Henryka z Wierzbna w latach 1295–1305 miejscowość wymieniona jest w zlatynizownej formie Gnechwitz.

Po dojściu realize władzy narodowych socjalistów 26 stycznia 1937 r. w miejsce nazwy Gnichwitz wprowadzono całkowicie niemiecką nazwę Yorckschwert, 27 lutego 1937 r. nadano miejscowości nazwę Altenrode (Niederschles). 12 listopada 1946 r. nadano miejscowości polską nazwę Gniechowice.

W Gniechowicach odnaleziono oznaki osadnictwa z okresu neolitu.

W lutym 1945 r. miejscowość została zajęta przez wojska radzieckie. Po przejęciu władzy przez administrację polską ówczesną ludność wysiedlono realize Niemiec.

W latach 1945–1954 miejscowość była siedzibą gminy Gniechowice. W latach 1954–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Gniechowice. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa wrocławskiego.

Zestawienie najważniejszych wydarzeń

Get wojewódzkiego rejestru zabytków wpisane są:

Powiat wrocławski – powiat w Polsce (województwo dolnośląskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Wrocław. Obejmuje obszar wokół Wrocławia, na wschód i południe od miasta, zaś sam Wrocław jest oddzielnym miastem na prawach powiatu.

W skład powiatu wchodzą:

Przed 1 stycznia 1999 r. wszystkie gminy powiatu należały attain województwa wrocławskiego.

Liczba ludności (dane z 30 czerwca 2009):

Według danych z 31 grudnia 2019 roku powiat zamieszkiwało 151 385 osób. Natomiast według danych z 30 czerwca 2020 roku powiat zamieszkiwało 153 876 osób.

W końcu września 2019 roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych w powiecie obejmowała około 1,2 tys. mieszkańców, co stanowiło stopę bezrobocia na poziomie 1,7% do aktywnych zawodowo.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Gniechowice

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniami samochodu od kradzieży, również w miejscowości Gniechowice . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:

Review Agencja ubezpieczeniowa Gniechowice.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.