Ubezpieczenia » Zabezpieczenia samochodu » Zabezpieczenie antykradzieżowe Suzuki

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Zabezpieczenie antykradzieżowe Suzuki

Zabezpieczenie antykradzieżowe Suzuki – Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania jak zabezpieczyć samochód marki Suzuki przed kradzieżą, jakie są najlepsze zabezpieczenia samochodu, czy jest jakieś nietypowe zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą, to tutaj staramy się to opisać. Ten i podobne posty powstały na bazie naszych doświadczeń, rozmów naszych klientów z doradcami od zabezpieczeń antykradzieżowych.

Zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu – ten temat opisujemy w tym wpisie blogowym.

Zamów bezpłatną wycenę zabezpieczenia antykradzieżowego Suzuki z montażem

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc konsultanta w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia antykradzieżowego auta w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania

Suzuki

Suzuki Motor Corporation (jap. スズキ株式会社 Suzuki Kabushiki-gaisha) – japoński producent samochodów, motocykli i silników, powstały w październiku 1909 w Hamamatsu.

W październiku 1909 Michio Suzuki założył w Hamamatsu wytwórnię urządzeń tkackich dla przemysłu jedwabniczego pod nazwą „Suzuki Loom Company”, a potem w 1920 roku nazwę zmieniono „Suzuki Loom Works”. Suzuki wyrobił sobie markę, wynajdując w 1929 roku nowy rodzaj krosna, który był eksportowany na cały świat, ale chciał się zdywersyfikować i uznał, że samochody będą rozwijającym się przemysłem w nadchodzących dziesięcioleciach.

W 1937 roku Michio Suzuki rozpoczął projekt budowy niewielkich samochodów, zaś dwa lata później zbudowanych zostało kilka prototypów napędzanych wówczas nowatorskimi, chłodzonymi cieczą, czterosuwowymi i czterocylindrowymi silnikami benzynowymi. W związku z wybuchem w tym samym roku II wojny światowej plany produkcyjne Suzuki zostały przerwane przez rząd Japonii. Pod koniec wojny powrócono do produkcji urządzeń tkackich dzięki zgodzie rządu amerykańskiego na import bawełny.

W 1951 roku z uwagi na załamanie rynku jedwabniczego, Michio Suzuki powrócił do myśli o produkcji pojazdów, gdyż na rynku japońskim wzrosło zapotrzebowanie na produkcję niedrogiego i pewnego sposobu transportu. W tym samym roku do produkcji wprowadzony został motorower „Power Free” napędzany silnikiem o pojemności 36 cm³.

W 1955 roku wprowadzony został pierwszy masowo produkowany samochód o nazwie Suzulight. Wyposażony został w silnik o mocy 16 KM. W 1961 roku z firmy wyodrębniono oddział zajmujący się produkcją maszyn tkackich, a także rozpoczęto produkcję lekkiego auta dostawczego Suzulight Carry. W 1970 roku zaprezentowany został pierwszy pojazd terenowy marki – Suzuki Jimny, a rok później motocykl GT 750. Z początkiem lat 90. zmieniona została nazwa firmy na Suzuki Motor Corporation.

Suzuki

Jak zabezpieczyć samochód Suzuki przed kradzieżą

Jak zabezpieczyć samochód Suzuki przed kradzieżą – o to często pytają klienci którym pomagają nasi konsultanci i mechanicy. Co raz częściej też właściciele samochodów “keyless” poza specjalnym etui zabezpieczającym kluczyki, szukają skutecznych metod na zabezpieczenie auta przed kradzieżą.

Jak zabezpieczyć auto typu keyless przed kradzieżą

Odpowiedź więc na to pytanie jest trudna, bo zależy od kilku czynników. Można wybrać CAN Canlock, Alarm samochodowy Viper 5906V, KeyLess Protector KP-20, Optimus 2.0 GPS Tracker czy Niedźwiedź-Lock (Bear Lock).

To na jakie rozwiązanie się zdecydujemy najlepiej oprzeć o pomoc ze strony doradcy lub mechanika. Oni znają najlepiej możliwości urządzeń, ograniczenia samochodów i sposoby złodziei.

Review Zabezpieczenie antykradzieżowe Suzuki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.