Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Agencja ubezpieczeniowa Żarów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Agencja ubezpieczeniowa Żarów

Agencja ubezpieczeniowa Żarów – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Żarów , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Żarów , Powiat świdnicki , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy w okolicach Dolnego Śląska, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Żarów.

Agencja ubezpieczeniowa Żarów

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Żarów

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Żarów.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Żarów

Szukając dodatkowych ubezpieczeń AC w miejscowości Żarów, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Żarów

Firmy w miejscowości Żarów które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Żarów

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Żarów również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Żarów

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Żarów dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Żarów

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Żarów , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Żarów

Żarów (niem. Saarau) – miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie świdnickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Żarów.

Attain 1954 roku Żarów był wsią i siedzibą gminy Żarów, w tymże roku zniesiono gminę i utworzono gromady Żarów obejmującą wieś i Żarów, nie obejmującą wieś. Następnie pierwszą gromadę przekształcono w miasto.
W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało realize woj. wałbrzyskiego.

Wchodzi w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 roku miasto zamieszkiwało 6698 osób.

Żarów jest położony na obszarze Wzgórz Strzegomskich, na Równinie Świdnickiej.

W okolicach Żarowa wydobywany był kaolin.

Według danych z 31 grudnia 2014 miasto liczyło 6893 mieszkańców.

Piramida wieku mieszkańców Żarowa w 2014 roku.
Piramida wieku Zarow.png

Według niemieckiego językoznawcy Heinricha Adamy’ego nazwa miejscowości pochodzi od polskiej nazwy „żary”, która związana jest z wypalaniem, wyżarzaniem lasów w celu deforestacji. W swoim dziele o nazwach miejscowych na Śląsku wydanym w 1888 roku we Wrocławiu jako starszą od niemieckiej wymienia nazwę – Zary podając jej znaczenie „Abbrandort” czyli po polsku „Wypalona miejscowość”. Niemcy zgermanizowali nazwę na Saarau w wyniku czego utraciła ona swoje pierwotne znaczenie. Znaczenie nazwy uwidocznione zostało w herbie.

Complete wojewódzkiego rejestru zabytków wpisane są:

W mieście działa Klub Sportowy „Zjednoczeni” założony w 1946 roku. Największy sukces klubu to gra w III lidze w sezonie 1993/94.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Żarów

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też samochodowymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi, również w miejscowości Żarów . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:

  • Ubezpieczenia od utraty dochodu JDG (więcej)
  • Ubezpieczenie od utraty dochodu (więcej)

Review Agencja ubezpieczeniowa Żarów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.