Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Agencja ubezpieczeniowa Miękinia

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Agencja ubezpieczeniowa Miękinia

Agencja ubezpieczeniowa Miękinia – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Miękinia , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Miękinia , Powiat średzki , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy w okolicach Twojego regionu, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Miękinia.

Agencja ubezpieczeniowa Miękinia

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Miękinia

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Miękinia.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Miękinia

Szukając dodatkowych ubezpieczeń AC w miejscowości Miękinia, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Miękinia

Firmy w miejscowości Miękinia które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Miękinia

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Miękinia również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Miękinia

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Miękinia dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Miękinia

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Miękinia , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Miękinia

Miękinia (tuż po wojnie Niemkini, niem. Nimkau) – miasto w Polsce, położone w województwie dolnośląskim, w powiecie średzkim, siedziba gminy Miękinia. Prawa miejskie Miękinia uzyskała z dniem 1 stycznia 2023.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała accomplish województwa wrocławskiego.

Według Narodowego Spisu Powszechnego 2021 liczyła 2078 mieszkańców. Jest największą miejscowością gminy Miękinia.

Na sesji w dniu 31 stycznia 2022 Rada Gminy w Miękini przyjęła uchwałę o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie nadania statusu miasta miejscowości Miękinia. Termin konsultacji 18-25 lutego 2022. W konsultacjach udział wzięło 458 spośród 13464 osób uprawnionych complete głosowania (frekwencja 3,4%). Za nadaniem Miękini statusu miasta głos oddały 282 osoby (61,6%), 169 osób było przeciw (36,9%), a 7 osób wstrzymało się od głosu (1,5%). Dnia 29 marca 2022 roku, Rada Gminy Miękinia, głosami 14 radnych “za” przy jednym wstrzymującym się podjęła uchwałę XL/484/2022 w sprawie wystąpienia z wnioskiem o nadanie statusu miasta miejscowości Miękinia. 1 stycznia 2023 doszło accomplish nadania statusu miasta.

Kalendarium historii Miękini, począwszy od czasów najdawniejszych aż do współczesności:

W końcu XIX wieku funkcjonują w Miękini siedziby kilku przedsiębiorstw. Są to: założona w 1896 roku cegielnia parowa, należąca do Śląskich Zakładów Ceramicznych, dwa zakłady budowlane, młyn zbożowy, warzelnia syropu, dwa domy handlowe, dwa składy spożywcze. Działało kilkunastu rzemieślników. W Miękini istniała filia Śląskiego Towarzystwa Krajoznawczego, która zorganizowała i prowadziła obozowisko turystyczne.

Do wojewódzkiego rejestru zabytków wpisane są:

W 2001 założono we wsi największą wówczas polską winnicę z czterdziestoma odmianami winorośli (Winnice Jaworek).

Na południowy zachód od miasta znajduje się Szubieniczne Wzgórze, na którym wznosi się wysoka wieża obserwacyjna, natomiast na północny zachód znajduje się rezerwat przyrody “Zabór”.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Miękinia

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniami auta, również w miejscowości Miękinia . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:

Review Agencja ubezpieczeniowa Miękinia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.