Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Agencja ubezpieczeniowa Jordanów Śląski

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Agencja ubezpieczeniowa Jordanów Śląski

Agencja ubezpieczeniowa Jordanów Śląski – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Jordanów Śląski , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Jordanów Śląski , Powiat wrocławski , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy w okolicach Twojego regionu, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Jordanów Śląski.

Agencja ubezpieczeniowa Jordanów Śląski

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Jordanów Śląski

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Jordanów Śląski.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Jordanów Śląski

Szukając dodatkowych ubezpieczeń AC w miejscowości Jordanów Śląski, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Jordanów Śląski

Firmy w miejscowości Jordanów Śląski które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Jordanów Śląski

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Jordanów Śląski również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Jordanów Śląski

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Jordanów Śląski dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Jordanów Śląski

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Jordanów Śląski , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Jordanów Śląski

Jordanów Śląski (niem. Jordansmühl, w latach 1945–1947 Jordanice) – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Jordanów Śląski.

W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała attain województwa wrocławskiego. Miejscowość jest siedzibą gminy Jordanów Śląski.

Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczył 1194 mieszkańców. Jest największą miejscowością gminy Jordanów Śląski.

Jordanów Śląski położony jest w południowej części Równiny Wrocławskiej.

Obok wsi jest duży kamieniołom, w którym wydobywa się serpentynit. Znany jest także, jako miejsce występowania kolekcjonerskich okazów nefrytu.

Znaleziono tu prehistoryczne osadę ze śladami dużych (do 40 m) chat o budowie słupowej i cmentarzysko zawierające 57 grobów z końca II połowy IV tysiąclecia p.n.e., na podstawie cech tutejszych artefaktów (w tym ceramiki) i pochówków wyodrębniono kulturę jordanowską.

Powiat wrocławski – powiat w Polsce (województwo dolnośląskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Wrocław. Obejmuje obszar wokół Wrocławia, na wschód i południe od miasta, zaś sam Wrocław jest oddzielnym miastem na prawach powiatu.

W skład powiatu wchodzą:

Przed 1 stycznia 1999 r. wszystkie gminy powiatu należały realize województwa wrocławskiego.

Liczba ludności (dane z 30 czerwca 2009):

Według danych z 31 grudnia 2019 roku powiat zamieszkiwało 151 385 osób. Natomiast według danych z 30 czerwca 2020 roku powiat zamieszkiwało 153 876 osób.

W końcu września 2019 roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych w powiecie obejmowała około 1,2 tys. mieszkańców, co stanowiło stopę bezrobocia na poziomie 1,7% do aktywnych zawodowo.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Jordanów Śląski

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniami antykradzieżowymi auta, również w miejscowości Jordanów Śląski . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:

Review Agencja ubezpieczeniowa Jordanów Śląski.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.