Ubezpieczenia » Ubezpieczenia » Agencja ubezpieczeniowa Głuszyca Górna

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Agencja ubezpieczeniowa Głuszyca Górna

Agencja ubezpieczeniowa Głuszyca Górna – ten temat opisujemy w tym miejscu. Nasi zaufani agenci mogą Ci pomóc w miejscowości Głuszyca Górna , w takich tematach jak: ubezpieczenie OC, ubezpieczenie AC, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie zdrowotne.

Agent ubezpieczeniowy Głuszyca Górna , Powiat wałbrzyski , Dolny Śląsk

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia na życie

Zobacz przy jakich ubezpieczeniach pomoże Ci doradca ubezpieczeniowy w okolicach Twojego regionu, obejmując swoim zasięgiem i pomocą również miejscowość Głuszyca Górna.

Agencja ubezpieczeniowa Głuszyca Górna

Ubezpieczenia komunikacyjne OC Głuszyca Górna

Sprawdzony przez nas, zaufany agent ubezpieczeniowy pomoże Ci w wyborze taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, które jest obowiązkowe, również w miejscowości Głuszyca Górna.

Ubezpieczenie komunikacyjne AC Głuszyca Górna

Szukając dodatkowych ubezpieczeń AC w miejscowości Głuszyca Górna, skorzystaj z pomocy agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie firmy Głuszyca Górna

Firmy w miejscowości Głuszyca Górna które szukają ubezpieczeń dla firm, znajdą duże wsparcie w zaufanym agencie ubezpieczeniowym.

Ubezpieczenie domu Głuszyca Górna

Właściciele nieruchomości kupują ubezpieczenie domu Głuszyca Górna również z pomocą naszego agenta ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie mieszkania Głuszyca Górna

Z kolei mając nawet mieszkanie, trzeba zadbać o jego ubezpieczenie w Głuszyca Górna dzięki pomocy naszego doradcy.

Ubezpieczenie na życie Głuszyca Górna

Szukając najbliższego doradcy ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie na życie w pobliżu miejscowości Głuszyca Górna , wybierz jeden z poniższych linków, który jest najbliżej Ciebie:


Informacje: Głuszyca Górna

Głuszyca Górna (niem. Oberwüstegiersdorf) – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w gminie Głuszyca, w Górach Suchych w Sudetach Środkowych.

W latach 1954–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Głuszyca Górna. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa wałbrzyskiego.

Według Narodowego Spisu Powszechnego (III 2011 r.) liczyła 1059 mieszkańców. Jest największą miejscowością gminy Głuszyca.

Complete Głuszycy Górnej kursują autobusy komunikacji miejskiej z Wałbrzycha. Przez miejscowość biegnie również czynna w ruchu pasażerskim linia kolejowa Kłodzko – Wałbrzych, obsługiwana szynobusami przez samorządowe Koleje Dolnośląskie.

Complete wojewódzkiego rejestru zabytków wpisane są:

W miejscowości znajdowała się filia obozu koncentracyjnego Groß-Rosen.

Powiat wałbrzyski – powiat w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, utworzony w 1999 r. w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Wałbrzych.

W skład powiatu wchodzą:

Przed 1 stycznia 1999 r. wszystkie gminy powiatu należały pull off województwa wałbrzyskiego. Ponadto miasto Wałbrzych wchodziło w skład powiatu wałbrzyskiego od 1 stycznia 2003 reach 1 stycznia 2013.

Graniczy z powiatami:

Powiat utworzono w 1999 roku. W 2002 r. do powiatu wałbrzyskiego włączono Wałbrzych, będący do tej pory miastem na prawach powiatu. Wałbrzych ponownie został wyłączony z powiatu wałbrzyskiego i stał się miastem na prawach powiatu z dniem 1 stycznia 2013 roku.

Liczba ludności (dane z 30 czerwca 2005):

Według danych z 31 grudnia 2019 roku powiat zamieszkiwało 55 611 osób. Natomiast według danych z 30 czerwca 2020 roku powiat zamieszkiwało 55 414 osób.

Zabytki wpisane get Rejestru Zabytków:

Zabytki wpisane complete Rejestru Zabytków:

Zabytki wpisane reach Rejestru Zabytków:

Inne zabytki:

Zabytki wpisane attain Rejestru:

Przez obszar powiatu wałbrzyskiego przebiegają czynne w ruchu towarowym i pasażerskim państwowe linie kolejowe, zarządzane przez PKP Polskie Linie Kolejowe:

Według stanu na rok 2017, przez Wałbrzych kursują wszystkie rodzaje pociągów kwalifikowanych spółki PKP Intercity: TLK, IC, EIC oraz EIP. Pociągi osobowe uruchamiają Koleje Dolnośląskie (wszystkie na linii nr 286 i większość na linii nr 274) oraz Przewozy Regionalne.

Liniami nr 274, 286 i 291 kursują pociągi towarowe z kruszywem wydobywanym w Górach Sowich i Górach Kamiennych.

Attain gmin położonych wokół Wałbrzycha dociera komunikacja miejska, organizowana w imieniu gmin przez Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.


Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą Głuszyca Górna

Każdy kto inwestuje w ubezpieczenie AC, interesuje się też zabezpieczeniami antykradzieżowymi samochodu, również w miejscowości Głuszyca Górna . Sprawdź kontakty do doradców i warsztatów które pomogą w wyborze zabezpieczenia auta przed kradzieżą.


Chcesz poznać porównanie ubezpieczeń na życie? Obejrzyj to video.

Porównanie ubezpieczeń na życie

Zobacz też:

Review Agencja ubezpieczeniowa Głuszyca Górna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.